Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Відомий український коментатор Віктор Вацко прокоментував в ефірі програми «Вацко on air» можливість озвучувати матчі в серії ігор FIFA. Нагадаємо, що з гри прибрали Російські команди через війну в Україні.

Якби мені запропонували, я б погодився. Я бачу, наскільки ця гра популярна серед наших дітей, серед українців.

Я навіть брав участь у благодійному турнірі по FIFA. Я – слєсарь в цій грі, але благодійний турнір – треба було. Навіть один матч не програв в основний час. Я розумію вплив і вагу спортивних симуляторів на наше суспільство та наших дітей.
Якщо буде пропозиція озвучити українською мовою ігри серії FIFA, я її дуже серйозно розгляну. Тому що значущість мови у розвитку нації всі прекрасно розуміють.

Раніше операційний директор команди NAVI зазначав, що клуб не планує переходити на українську у створенні контенту. На думку Олексія Кучерова українська мова контенту не має значення і може навпаки грати на руку Росіянам, підтверджуючи те, що в Україні є нацисти.  

Материалы по теме

Team Spirit стали переможцями PGL Arlington Major

Команда Team Spirit, попри заяви більшості експертів у непереможності китайського колективу PSG.LGD, виграла у фінальному матчі PGL Arlington Major з рахунком 3-1 і стала переможцем останнього мейджору сезону.

Олександр Петрик проводить аукціони скінів з CS:GO де збирає гроші на допомогу ЗСУ. У черговому аукціоні розігрується ніж Woro2k

Ютубер та аналітик Олександр Петрик запустив черговий благодійний аукціон, на якому розіграє ніж з інвентаря відомого українського кіберспортсмена Woro2k. До цього Петрик вже успішно провів 14 аукціонів зі скінами на суму 28550 гривень та зібрав суму 167 500 гривень.

Два українці в складі європейської команди першими пройшли на турнір у рамках THE CHAMPION OF CHAMPIONS TOUR

Команда Monte з двома українцями Woro2k та DemQQ у складі виграла слот на турнір CCT Central Europe Series 1. Турнір відбудеться у кінці серпня онлайн. 24 команди розіграють призовий фонд у розмірі 50 тисяч доларів США.

Олександр ZeroGravity Кохановський виклав фото артилерійського снаряду з посланням від нього росіянам

Засновник NAVI Олександр ZeroGravity Кохановський виклав у себе у фейсбуці фотографію предмета, схожого на артилерійський снаряд, з написом «Від ZeroGravity для йо*аної Русні!!!«