Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Український кіберспортивний клуб Monte повідомив про підписання Віктора sdy Оруджева, який ще до недавнього часу виступав у якості заміняючого гравця за Natus Vincere.

Після Нового Року NAVI повідомили, що sdy покидає команду, а вони робитимуть ставку на молодого гравця npl. Віктор Оруджев не довго сидів без справ і швидко засвітився у Monte в якості заміни. 

 

Також до клубу в якості тренера приєднався відомий український спеціаліст Сергій lmbt Бежанов. 

 

Склад Monte

Woro2k
DemQQ
sdy
BOROS
kRaSnaL

lmbt (тренер)

Коментар Gameinside: Підписання sdy виглядає, як потужне підсилення українського клубу. Досвідчений гравець, який кілька років грав на професійній сцені, а за останній рік пройшов школу NAVI, може привнести у команду багато важливої інформації. До тогож sdy потужно підсилює медійність команди, так як є справжньою зіркою, відомою на весь світ завдяки виступам за чорно-жовтих. 

Читайте також: Олександр s1mple⁠ Костилєв посів перше місце у списку ТОР-20 найкращих гравців 2022 року за версією HLTV

Материалы по теме

Головна зірка IKLA виступить за Monte

0

Головна зірка IKLA Владислав kvem Король зіграє за Monte на турнірі RES Regional Series 1, про це повідомив CEO IKLA Максим Беднарський і клуб Monte.

ESL FACEIT Group звільняє 15% персоналу по всьому світу

ESL FACEIT Group, яка є дочірньою компанією Savvy Games Group, яка, своєю чергою, належить суверенному фонду державного капіталу Саудівської Аравії, Public Investment Fund звільнила 15% свого персоналу. 

Monte звільнили sdy. Що буде з командою і гравцем

Неочікувано для всіх  сьогодні український клуб Monte звільнив свого лідера Віктора sdy Оруджева. В офіційній заяві клуб повідомив, що контракт гравця не подовжено за згодою обох сторін. Проте з заяви гравця стає зрозумілим, що ініціатором звільнення була команда.

Monte обійшли NAVI за популярністю на українськомовній трансляції PGL Major Copenhagen 2024: European RMR

0

Аналітична компанія Esports Charts підрахувала, які матчі європейської RMR-кваліфікації на PGL Major Copenhagen 2024 зібрали найбільше глядачів на українськомовній трансляції. У центрі уваги наших уболівальників знову були ігри Natus Vincere та Monte.