Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Збірна України обіграла збірну Чорногорії і вийшла у лан-частину Чемпіонату світу збірних за версією IESF. Збірну країни через ряд обставин одноосібно представляють гравці клубу IKLA.

IESF World Esports Championship 2023 відбудеться в Румунії з 25 серпня по 3 вересня. Призовий фонд турніру з CS:GO складатиме 100 тисяч доларів США.

В груповій стадії українці посіли друге місце в групі, що гарантувало їм участь у Play-off. 

Материалы по теме

Обидва склади клубу IKLA перейшли на CS2, намагаючись виграти час

0

Директор та співвласник українського клубу IKLA Максим Беднарський повідомив, що обидва склади клубу перейшли на CS2. Команди мають власний сервер на якому тренуються одна з одною, а також грають праки з іншими командами з TOP-100 рейтингу HLTV.

ВІДЕО: про скандали IESF та їх зв’язки з Росією

0

Ми неодноразово писали про чисельні зашквари всесвітньої федерації кіберспорту, але ви могли щось пропустити. Якщо так, то на каналі Кацапського Інферно з’явилося відео з якого ви можете дізнатися про корупцію в IESF, зв’язки керівників з Росією і розбан на турнірах росіян.

Чемпіонат Світу IESF зібрав топові перегляди у Mobile Legends і провалився у всіх інших дисциплінах

Чемпіонат Світу IESF став ТІР-1 турніром, але тільки в одній дисципліні. В грі Mobile Legends чемпіонат зібрав вражаючу кількість глядачів, а от в інших дисциплінах показав рівень тір-3 турнірів.

Саудівська Аравія прийматиме наступний Чемпіонат Світу IESF — це гарантує турніру всесвітню популярність

Саудівська Аравія продовжує монополізувати кіберспорт. Після грандіозного фестивалю Gamers8, на якому було розіграно цього року 45 мільйонів доларів США, саудити в наступному році проведуть не тільки Gamers8, а і Чемпіонат Світу IESF.