Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Новачок NiP українець Данило headtr1ck Валітов у інтерв’ю HLTV розповів про свої враження від виступу за нову команду. Нагадаємо, що хоча NiP і програли NAVI у дебютному для молодого снайпера матчі, на карті, яку виграли шведи, Валітов зробив 30 фрагів, окрім цього він зробив найбільшу кількість фрагів з AWP, випередивши за цим показником s1mple.

Перш за все співчуття з приводу вашої поразки. Яке тобі сподобався дебют за NIP?

Це булаа захоплююча гра, тому що це був наш перший офіційний матч і я вважаю, що це був хороший матч для початку. Ми зіграли дві близькі карти – першу і другу, але третя з нашого боку була слабкою, наче ми не знали, як діяти і що нам робити. Я думаю, що ми просто не грали на останній карті так, як тренували під час підготовки. Тож якщо ми будемо більше слухати один одного, ми будемо грати краще.

Отже, ви програли першу карту Inferno, це відбулося через те, що ви нервували?

Ні, чесно кажучи, я не нервував. Я знав, що мені потрібно показати себе з гарного боку. Але я все одно розумію, що це мій перший матч і це наш перший Inferno. Загалом це була гарна карта від NIP, але я думаю, що на стороні CT ми відчували сильний тиск. Можливо ми грали налякано, ми не хотіли битися з ними. Я вважаю, що це було великою помилкою, тому що ми мали перевагу сторони захисту. Тому наступного разу, я вважаю, нам варто грати більш агресивно. Ми передивимося демки гри та попрацюємо, щоб бути готовими наступного разу.

Другою картою була Mirage, де у тебе була набагато краща індивідуальна статистика, ти зробив 30 вбивств. Mirage для тебе улюблена карта?

Так, по-перше тому, що я багато грав Mirage раніше, і мені здається, що це більше відкрита карта, тому що куди б ти не пішов, тобі потрібно мати справу з AWP, і я думаю, що це хороша карта для нас, особливо зараз. Наприклад, якщо ви застрягли на сайті Overpass, то вам дуже важко вбити суперників, іноді важко вбити більше ніж двох і зробити кілька вбивств. Тож Mirage мені подобається набагато більше і я відчув, що на ньому ми грали набагато краще, ніж на двох інших картах.

Третя карта у тебе не пішла, але чи виніс ти щось позитивне з сьогоднішнього матчу?

Я вважаю, що це була чудова гра, тому що тепер усі хочуть ще більше грати та вдосконалюватися. Вся команда хоче працювати над помилками і якщо ми їх виправимо, то точно повернемося сильнішими.

Ти грав проти своєї колишньої організації та свого колишнього товариша по команді. Як це – зустріти його на сервері?

Було весело. У них досить важкий стиль гри, тому що інколи вони грають за стратегією, а інколи просто грають контактом і їх важко передбачити. Але npl, я думаю, що він показав хорошу гру і я думаю, що йому просто потрібен час.

Які в тебе цілі на сезон, коли не за горами Катовіце та АПЛ? Ти з нетерпінням чекаєш виступу на сцені перед натовпом?

Так, звісно. Я хочу отримати досвід і у великих матчах на стадіонах і на сцені з глядачами. Я відчуваю, що ми повинні ставати кращими з кожним турніром, тому що мені потрібно отримати досвід як поразок, так і перемог. Я просто хочу розвиватися, тримати високий рівень, завжди намагатися допомогти команді, тож подивимося, що у нас вийде.

Читайте також: Всі найкращі гравці року за 10 років премії HLTV у CS:GO, та чому вони їми стали

Материалы по теме

Міжнародний Олімпійський Комітет анонсував створення Олімпійських ігор з кіберспорту

Виконавчий комітет МОК запропонував створити «Олімпійські ігри з кіберспорту». Питання вважається вже вирішиним і пропозицію буде проголосовано на 142 сесії МОК, яка відбудеться під час Олімпійських ігор у Парижі 2024 року.

BLAST шокували новою системою проведення турнірів. Розкладаємо по поличках, як вона змінить кіберспорт CS2

Із забороною франшизних ліг, яку Valve запроваджують у 2025 році, всі великі турнірні оператори, які підписували партнерські угоди з командами, будуть змушені переглянути систему своїх турнірів. Першими свою “революцію” анонсували BLAST і вона виглядає надзвичайно іноваційною і цікавою.

Степан Шульга назвав свій ТОР-3 найуспішніших в кіберспорті букмекерських компаній

Степан Шульга, відомий українцям, як головний ведучий українського кіберспорту і голова кіберспортивного напрямку Парі Матч, у своєму блозі на Linkedin поділився своїм баченням найуспішніших букмекерських контор, які зробили кіберспорт важливою частиною свого бізнесу.

Кіберспортивні діячі масово бойкотують Esports Awards за те, що премія продалася Саудівській Аравії

Таланти та кіберспортивні діячі, які роками були частиною престижної премії Esports Awards, масово відмовляються від співпраці з організаторами, які продались Саудівській Аравії і перенесли премію, що щорічно проходила в Лос-Анджелесі, в Ріяд на мультитурнір Esports World Cup.