Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Новачок NiP українець Данило headtr1ck Валітов у інтерв’ю HLTV розповів про свої враження від виступу за нову команду. Нагадаємо, що хоча NiP і програли NAVI у дебютному для молодого снайпера матчі, на карті, яку виграли шведи, Валітов зробив 30 фрагів, окрім цього він зробив найбільшу кількість фрагів з AWP, випередивши за цим показником s1mple.

Перш за все співчуття з приводу вашої поразки. Яке тобі сподобався дебют за NIP?

Це булаа захоплююча гра, тому що це був наш перший офіційний матч і я вважаю, що це був хороший матч для початку. Ми зіграли дві близькі карти — першу і другу, але третя з нашого боку була слабкою, наче ми не знали, як діяти і що нам робити. Я думаю, що ми просто не грали на останній карті так, як тренували під час підготовки. Тож якщо ми будемо більше слухати один одного, ми будемо грати краще.

Отже, ви програли першу карту Inferno, це відбулося через те, що ви нервували?

Ні, чесно кажучи, я не нервував. Я знав, що мені потрібно показати себе з гарного боку. Але я все одно розумію, що це мій перший матч і це наш перший Inferno. Загалом це була гарна карта від NIP, але я думаю, що на стороні CT ми відчували сильний тиск. Можливо ми грали налякано, ми не хотіли битися з ними. Я вважаю, що це було великою помилкою, тому що ми мали перевагу сторони захисту. Тому наступного разу, я вважаю, нам варто грати більш агресивно. Ми передивимося демки гри та попрацюємо, щоб бути готовими наступного разу.

Другою картою була Mirage, де у тебе була набагато краща індивідуальна статистика, ти зробив 30 вбивств. Mirage для тебе улюблена карта?

Так, по-перше тому, що я багато грав Mirage раніше, і мені здається, що це більше відкрита карта, тому що куди б ти не пішов, тобі потрібно мати справу з AWP, і я думаю, що це хороша карта для нас, особливо зараз. Наприклад, якщо ви застрягли на сайті Overpass, то вам дуже важко вбити суперників, іноді важко вбити більше ніж двох і зробити кілька вбивств. Тож Mirage мені подобається набагато більше і я відчув, що на ньому ми грали набагато краще, ніж на двох інших картах.

Третя карта у тебе не пішла, але чи виніс ти щось позитивне з сьогоднішнього матчу?

Я вважаю, що це була чудова гра, тому що тепер усі хочуть ще більше грати та вдосконалюватися. Вся команда хоче працювати над помилками і якщо ми їх виправимо, то точно повернемося сильнішими.

Ти грав проти своєї колишньої організації та свого колишнього товариша по команді. Як це — зустріти його на сервері?

Було весело. У них досить важкий стиль гри, тому що інколи вони грають за стратегією, а інколи просто грають контактом і їх важко передбачити. Але npl, я думаю, що він показав хорошу гру і я думаю, що йому просто потрібен час.

Які в тебе цілі на сезон, коли не за горами Катовіце та АПЛ? Ти з нетерпінням чекаєш виступу на сцені перед натовпом?

Так, звісно. Я хочу отримати досвід і у великих матчах на стадіонах і на сцені з глядачами. Я відчуваю, що ми повинні ставати кращими з кожним турніром, тому що мені потрібно отримати досвід як поразок, так і перемог. Я просто хочу розвиватися, тримати високий рівень, завжди намагатися допомогти команді, тож подивимося, що у нас вийде.

Читайте також: Всі найкращі гравці року за 10 років премії HLTV у CS:GO, та чому вони їми стали

Материалы по теме

VCT EMEA 2023: дати, формат, розклад першого тижня та як дивитися

Регулярний сезон VCT EMEA 2023 розпочнеться 27 березня і триватиме до 19 травня, ігри відбудуться в середу (1x Bo3), четвер (2x Bo3’s) і п’ятницю (2x Bo3’s). Тиждень 1 буде винятком із цього правила: п’ять днів гри з понеділка по п’ятницю, з 2 Bo3 кожного дня, і всі команди гратимуть двічі.

Данило Zeus Тесленко планує відродити тег pro100 і шукає кандидатів на посаду CEO клубу

0

Легендарний капітан NAVI Данило Zeus Тесленко повідомив, що збирається відродити свою команду pro100 і шукає для неї CEO. В планах Зевса створити не тільки склад з CS:GO, а і склади з інших перспективних дисциплін.

Вийшла стаття про легенду української ігрової журналістики Алекса Птицю

0

В українському виданні Межа Медіа з’явилася чудова стаття про справжню легенду української журналістики Алекса Птицю. Ця була неймовірна людина, яку знали всі в ігровій тусовці України, а хто не був знайомий вживу, той все одно обов’язково десь бачив цього сивого бородатого експресивного журналіста у незмінній жилетці з неймовірною кількістю карманів.

Алішер Усманов «продав» компанії EPICENTR та ESFORCE AGENCY за ціною люксової автівки

Звіт російської групи компаній VK повідомляє, що холдинг путінського олігарха Алішера Усманова продав не тільки клуб Virtus.pro, а інші компанії, які ще нещодавно входили до його складу.