Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Днями в інтерв’ю Олексію Малецькому СЕО NAVI Євген Золотарьов стверджував, що всі росіяни, які грали в NAVI після початку повномасштабної війни, мали виключно правильну позицію і не підтримували Росію, навіть якщо не висловлювалися публічно в підтримку України.

Це твердження керівника NAVI виявилося таким же хибним, як і його обіцянка, дана на початку 2022 року, коли він казав, що всі росіяни, які грають в NAVI, найближчим часом переїдуть з Росії і не будуть представляти країну-агресора. 

Тоді ми писали, що Денис electronic Шаріпов так і не переїхав в іншу країну і залишається жити в Росії з сім’єю, а його дружина (за нашими джерелами в NAVI) донатить на допомогу ДНР. Наш сайт отримав за це чимало критики, настільки потужним в спільноті є авторитет NAVI. 

Сьогодні позиція Шаріпова стала очевидною для всіх, після того, як він повернув російський прапор у свій профіль на Liquipedia. Виступаючи в NAVI і деякий час після переходу в Cloud9, Шаріпов мав на Ліквіпедії нейтральний прапор, який означав, що він не представляє Росію на змаганнях. 

Наразі electronic знову представляє Росію і виступає під прапором країни, яка намагається знищити нашу Україну. Шаріпову начхати на те, що саме український клуб дав йому все, що він має в своїй кар’єрі. 

 

Залишається лише одне питання, коли CEO NAVI наважиться визнати свої помилки і перепросить перед українською спільнотою за те, що тримав в клубі наволоч, за те, що просував думку про неспроможність NAVI існувати і вигравати без росіян, за те, що не виконав свої обіцянки і прикривав російських гравців з прокремлівськими поглядами, коли їх співвітчизники вбивали українців?

Материалы по теме

Starladder допомагатиме проводити Yalla Compass 2024, спонсором якого є російська БК. Пояснюємо, чому це не “зрада”

Навколо найстарішого великого українського турнірного оператора Starladder розвернулися дебати. В чисельних телеграм-пабліках розійшлася новина, що ТО організує турнір, серед спонсорів якого є російська БК BetBoom.

Перевершуючи очікування. NAVI посіли четверте місце на PUBG Global Series 3

0

NAVI посіли четверте місце на PUBG Global Series 3. Український колектив не без проблем пройшов групову стадію, але зібрався в основній стадії турніру і був близький до потрапляння у двійку.

Intel Extreme Masters Dallas 2024 – інформація, пряма трансляція, результати ігор. Оновлюється

0

В американському місті Даллас стартував ювілейний 100-й турнір від ТО ESL. 16 команд, включаючи Monte і NAVI змагаються за 250 тисяч доларів і престижний трофей.

NAVI підписали гравця в Tekken заради участі в командному заліку Esports World Cup

Кіберспортивний клуб NAVI розширює пул своїх дисциплін і відкрив підрозділ із Tekken, підписавши корейського гравця Кіма Kkokkoma Му Чжона. Раніше Kkokkoma грав за клуби Talon Esports і Team GP.