Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Олексій yxo Малецький взяв інтерв’ю у CEO NAVI Євгена Золотарьова. Хоча безліч гострих і цікавих тем так і залишилися за дужками, інтерв’ю вийшло відвертим, атмосферним і гідним уваги.

 

Лише деякі тези: 

 • Період роботи з ESforce був темною плямою і Золотарьов міг залишитися без роботи через провали NAVI. Клуб втрачав свою ідентичність, мерч робили в Китаї під копірку, всім керували з Москви.
 • Втрати Сімпла – це насамперед медійна втрата. Спонсори від цього не залишать команду, а бізнес-модель клубу дозволяє пережити такі втрати.
 • Інвестиції в CS завжди були більше ніж в Dota 2, тому і результати кращі. В певний момент на Доту майже забили і навіть розглядали варіант закрити склад.
 • Золотарьов консультував сестру Денді коли той створював клуб B8.
 • За Сімпла пропонували семизначну суму.
 • З Ліквід Сімпла викупили за якусь незначну суму грошей.
 • Академія з Dota 2 – це окремий склад, який буде рости поруч з основним. Її не розглядають, як інкубатор гравців для підсилення основного складу.
 • Клуб останні роки вийшов в прибуток і навіть під час війни залишається прибутковим.
 • VALORANT для NAVI є пріорітетною дисципліною і через брак гравців вони проводять турніри і намагаються розвивати українське ком’юніті, намагаючись виростити нові таланти. 
 • Клуб давно прагне прийти в League of Legends, але американський регіон не цікавий, азійський дуже дорогий і далекий по духу, а слоти в лігу в Європі коштують десятки мільйонів доларів і таку суму клуб поки не готовий інвестувати. 
 • За часів sdy в команді була не найкраща атмосфера.
 • Мобільний кіберспорт – це майбутнє, бо він доступний широкій аудиторії. 

Рекомендуємо інтерв’ю до перегляду, воно того варте. 

Материалы по теме

На кібершколу Сімпла лише за кілька днів підписалося 80 000 гравців

Брат Сімпла Олексій Костилєв похизувався результатами запуску навчальної платформи, яку він запустив разом з триразовим найкращим гравцем світу в CS. Названі цифри дійсно вражають і натякають на те, що молодшому Костилєву просто не має сенсу повертатися у великий КС.

OWNER став черговим українцем, який перейшов в команду ворогів заради кар’єри

0

Ще один професійний український гравець вирішив обрати гроші тих, хто допомагає знищити його країну. Михайло OWNER Лимар приєднався до команди легального білоруського букмекера Betera, який сплачує податки в бюджет країни-союзника Росії, з території якої обстрілюють Україну.

flamie розповів скільки заробив граючи в NAVI і куди витратив більшу частину грошей

Колишній гравець NAVI росіянин Єгор flamie Васильєв дав півторагодинне інтерв’ю, де розповів чимало цікавого про часи свого розквіту в кіберспорті, який прийшовся на часи виступу за український клуб.

NAVI об’єднали два молодіжних склади і шукають нових гравців і тренера в наймолодший склад

0

NAVI переформатували свої академічні склади з CS2 і сформували єдиний склад NAVI Junior. В оновленій команді більшість знову представлено українцями, завдяки чому вона вже потрапила до національного українського рейтингу HLTV.