Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

100 Thieves ось-ось перетвориться на щось набагато більше, ніж просто кіберспортивну організацію. Організація, що базується в Лос-Анджелесі, створює відеогру, і її розроблятимуть за участю професіоналів 100 Thieves, творців контенту та спільноти.

Генеральний директор Метью Nadeshot Хааг і головний операційний директор Джон Робінсон оголосили про свої плани щодо гри під назвою Project X.

Project X все ще знаходиться на дуже ранній стадії розробки. Очолив новий напрямок Піт Хоулі, новий директор з продуктів організації.

Хоулі має майже 30-річний досвід розробки ігор, він працював в Electronic Arts, Zynga та Mythical Games.

Команда ще не готова сказати, що за гру вони розробляють, але Nadeshot надав кілька підказок у своєму відео-оголошенні.

«Я закохався у Valorant, і це нагадало мені дитинство, коля я був просто одержимий Halo 2, Gears of War та Call of Duty 4: Modern Warfare», — сказав Nadeshot.

«Я просто хочу створити моменти та ігровий досвід, які змусять вас почувати себе так само як я почував себе, коли я був дитиною».

Враховуючи досвід Надшота в змагальній Call of Duty, цілком імовірно, що майбутня гра скоріше за все буде шутером.

Проект X виник у результаті дебатів між Надшотом і Робінсоном про те, краще Halo 2 чи Halo 3. Робінсон був заінтригований їхніми різними поглядами – Надшот віддав перевагу Halo 2 через кращий мережевий код, тоді як Робінсону сподобалися карти та матчмейкінг у Halo 3.

Це привело пару до усвідомлення того, що 100 Thieves вже є домом для гравців та стрімерів, які можуть допомогти у створенні гри, від якої всі геймери будуть в захваті.

Такі стрімери як CouRage і Valkyrae, постійно шукають нові ігри, у які можна грати, і вони «завжди мають відгуки про те, у що вони грають і як цю гру можна покращити», – сказав Робінсон.

Робінсон визнав, що «створювати ігри – це справді, дуже важко і дуже складно», але, прислухаючись до професіоналів, творців та спільноти, він вважає, що у них є хороші шанси на успіх.

За словами Nadeshot, незабаром вони повідомлять більше інформації, але не слід очікувати оприлюднення дати виходу гри найближчим часом.


Коментар Gameinside: Моєю давнішньою мрією було створення кіберспортивних ігор з відкритим IP, права на які належали б ком’юніті, професійним командам, кіберспортивним федераціям і асоціаціям, а розробник був би лише підрядником, а не власником проекту. 

Такий підхід зробив би ігри головними у світі кіберспорту, вони мали б під собою не хиткий фундамент з бажання правовласника заробити на грі, а фундамент з багатомільйонної спільноти уболівальників, професійних команд, які зацікавлені в розвитку гри та турнірних операторів, які могли б не боятися вкладатися в розвиток турнірів по цім іграм. 

На жаль така ідея поки виглядає утопічною, бо кожен, хто вкладає гроші, прагне володіти правами на інтелектуальну власність і з того заробляти. З іншого боку Project X може стати своєрідним містком від переходу кіберспорту з моделі, коли всі права належать розробнику ігор, до моделі, коли права належать, наприклад асоціації професійних кіберспортивних команд, або всесвітній федерації кіберспорту. 

Думаю, колись кіберспорт може прийти до такої моделі розвитку. При цьому розробник гри буде виконувати сервісну функцію технічного розвитку, а вектор розвитку будуть задавати турнірні оператори, федерації, ком’юніті гравців та уболівальників.


Раніше ми публікували переклад статті Forbes з рейтингом найцінніших кіберспортивних організацій у світі. З оцінкою у 460 мільйонів доларів організація 100 Thieves зайняла друге місце. 

Материалы по теме

Геймери без кордонів допомогли зібрати 3 мільйони доларів на благодійність в грі Fortnite

«Геймери без кордонів» (Gamers Without Borders) допомогли зібрати 3 мільйони доларів в грі Fortnite у рамках чотириденного благодійного кіберспортивного фестивалю у, що охоплює Європу, Північну Америку та Близький Схід і Північну Африку. Ця подія також послужила відбірковими змаганнями для флагманського фестивалю ігор та кіберспорту в Саудівській Аравії, який відбудеться пізніше цього літа.

Найцінніші кіберспортивні команди 2022 року — повний переклад матеріалу міжнародного Forbes

Міжнародне видання Forbes підготувало рейтинг найбільш дорогих кіберспортивних команд світу. Читач здивується, але серед десятки немає команди NAVI! Вочевидь, команда не сприймається виданням як достатнь сильний актив, щоб конкурувати на світовій арені. На наш погляд це пов’язано з прив’язкою до регуону, який і раніше не вважався значущим, не кажучи вже про теперешні воєнні часи. Окрім

Ветеран американської сцени CS:GO та Valorant Спенсер Hiko Мартін оголосив про завершення кар’єри

0

Капітан 100 Thieves і давня зірка FPS Спенсер Hiko Мартін оголосив про завершення кар’єри професійного гравця у Valorant. 12 квітня компанія повідомила вболівальників про заміни перед 2 етапом VCT.