Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Після багатьох малих Чорнобаївок, які ми усіма своїми скромними силами намагалися зробити NAVI за останній місяць, вже сьогодні відбудеться ВЕЛИКА ЧОРНОБАЇВКА, яка має всі шанси перетворитися для керівництва NAVI у справжнє пекло.

Річ у тому, що спортивний директор NAVI нарешті погодився вийти у публічний простір і дати онлайн інтерв’ю Михайлу Olsior Звєвєву. 

В нас до NAVI накопичилося ну дуже багато запальних питань, більшість з них задають і фанати наві, тож сподіваймося Михайло зможе їх озвучити Олексію Кучерову на стрімі, якій розпочнеться о 17.30 за Києвом. 

Якщо ж якісь з питань не буде озвучено, ми спрямуємо їх прес-службі NAVI, сподіваючись на їх відповідь. 

18 громадян РФ грає у складі NAVI через три місяці після початку повномасштабної війни Росії проти України.

13 важливих питань до NAVI

 1. Під час Другої світової війни годі навіть уявити, щоб у Радянському Союзі, або Великобританії у командах цих країн грали німці. Як ви гадаєте чим відрізнялася тодішня ситуація від наших днів? Після того, як Росія три місяці поспіль нищить народ України, чи не вважаєте ви аморальним тримати у складі клубу 18 гравців з російським громадянством? 
 2. Чи розумієте ви, що навіть переїхавши до іншої країни, гравці так чи інакше будуть витрачати гроші в Росії через своїх родичів, купівлю нерухомості тощо і на ці гроші буде фінансуватися вбивство українців?
 3. Через півтора місяця з початку війни до складу з Dota 2 було взято Георгія swedenstrong Зайналабідова. Ви вважаєте, що мали моральне право наймати росіянина під час війни з Росією? Чи плануєте ви й надалі наймати в NAVI гравців з громадянством РФ?
 4.  Navination HUB для росіян та білорусів ви закрили через 34 дні після початку війни. В останньому сезоні хабу, якій стартував через 6 днів після початку війни, призи на тисячі доларів виграли понад 40 росіян. Ви перерахували їм виграні вже під час війни призові? 
 5. Володіючи величезною аудиторією, чи вважаєте ви, що зробили все можливе для підтримки України на світовій арені? Чому зі сцени мейджора, який зібрав понад 16 мільйонів переглядів, ви не зробили жодної публічної заяви, а команда не зробила спеціальну форму, хоча навіть ваші конкуренти робили таке на підтримку України? 
 6. Як ви ставитеся до позиції лідера команди з CS:GO Олександра Костилєва, який захищає своїх російських друзів у десять разів частіше, ніж висловлюється про війну в Україні, а також використовує вкрай жорстку риторику щодо патріотично налаштованих українських медійних осіб, які його критикують?
 7. Як ви оцінюєте слова Сімпла в інтерв’ю для порталу HLTV.org, де він не сказав про війну, а сказав дослівно «Через проблеми у світі у нас теж були певні проблеми»? 
 8. Чому в інстаграмі команди у росіян на спинах замалювали у фотошопі російські прапори? Чи не вважаєте ви лицемірством не прибирати прапори з форми на турнірі, але замальовувати їх в соціальних мережах? 
 9. Чи не вважаєте ви, що пожертва на ЗСУ, яка зовсім не велика у порівнянні з призовими та зарплатнею, яку отримує s1mple, на тлі його незрозумілої риторики й інших вчинків гравця, сприймається, принаймні критично налаштованою частиною суспільства, як купівля індульгенції на гру з росіянами у складі?
 10. Чи не вважаєте ви, що поведінка гравців NAVI та її лідера, якій обнімається на сцені перед мільйонами глядачів з росіянами та все це на тлі війни, формує невірне уявлення фанатів, та слугує російській пропаганді, яка наводить NAVI, як приклад дружби між народами Росії та України? 
 11. Чи не вважаєте ви, що Україна не в праві розраховувати на європейські та світові санкції проти росіян в кіберспорті, коли NAVI самі проти повної заборони росіян в кіберспорті та на власному прикладі пропагують участь росіян у міжнародних змаганнях? 
 12. Скільки росіян, які грають у NAVI, вже переїхали на ПМЖ з Росії? Скільки росіян публічно наголосили, що вони проти політики Путіна та проти війни в Україні? 
 13. Чи збігається бачення майбутнього NAVI та політика щодо росіян у Вас і Євгена Золотарьова з такими у власників команди?

Під постом Олсіора про майбутній стрім з директором NAVI, глядачі залишили багато питань до Олексія Кучерова. Для історії наводимо їх скріншоти тут. Тисніть для збільшення.

Читайте також статтю про те, як NAVI втрачають любов як українців, так і росіян через те, що намагаються всидіти на двох стільцях одночасно.

#deoccupationnavi #деокупаціянаві

Материалы по теме

Сходження нової зірки! Українець привів свою команду до перемоги над Fnatic у фіналі за 75 тисяч доларів

В Україні тепер вже офіційно з’явилася нова зірка CS:GO. Якщо раніше навколо Woro2k лише точилися розмови та розглядалися перспективи, сьогодні він на ділі довів, що може стати в один рядок з найкращими гравцями світу.

Відразу три українські команди з CS:GO вийшли у Play-off турніру Esport Tour 2022 Series 2

0

Відразу три українські команди пройшли у Play-off турніру Esport Tour 2022 Series 2. EC Kyiv, B8 та Iron Branch вийшли зі своїх груп у ТОР-8 міжнародного турніру з призовим фондом  5 тисяч доларів США.

Comic Con Ukraine 2022 переноситься на наступний рік. Офіційна заява організаторів

Організатори повідомили, що найбільший український фестиваль гік-культури, геймінгу та кіберспорту Comic Con Ukraine 2022 переноситься через війну. У попередні роки фестиваль став феноменом, збираючи десятки тисяч відвідувачів. 

Українська кіберспортивна академія The Champions відновила свою роботу

Відновили свою роботу наші друзі українська кіберспортивна академія The Champions. Це єдина в Україні академія кіберспорту з професійним підходом, де організацією та навчанням займаються справжні професіонали.