Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Понад 150 організацій подали заявки до Riot Games щодо можливості стати партнерами франшизної ліги з VALORANT, яка стартує наступного року. Після проведення реформи у 2023 році кіберспорт у Valorant буде розвиватися за тим самим форматом, що й у LoL. Всім кіберспортом буде керувати виключно Riot. 

Взагалі зацікавленість виявили понад 200 організацій, але частина з них не надала повної інформації і їх заявки було відхилено.

Відмічається, що ажіотаж був значно більший ніж свого часу у League of Legends, проте слід зазначити, що по LOL слоти в лігу були платними в той час, як по Valorant вони безплатні. 

Також повідомляється, що деякі організації подали заявки у два регіони. Наприклад G2 подали заявку на участь у лізі EMEA та лізі Америки. 

Долю команд буде вирішено у вересні. Багато професіоналів Valorant побоюються, що після масштабної реформи та переведення кіберспорту у Valorant на франшизні рейки, вони залишаться без турнірів та без роботи. 

Читайте також про зміну турнірних карт у Valorant та інші зміни патчу 5.0

Материалы по теме

Riot будуть аналізувати голосовий чат у Valorant. Головна мета зробити гру ще більш інклюзивною та менш токсичною

Riot повідомили, що незабаром почнуть записувати та аналізувати голосовий чат у Valorant. Це зроблять для того, щоб контролювати токсичних гравців.

s1mple грає у рейтинговий Valorant лише на одному герої. Riot зробили ідеального агента, про якого снайперам у CS:GO можна тільки мріяти

0

Олександр s1mple Костилєв грає рейтингові ігри у Valorant тільки на одному агенті. Нещодавно на стрімі він показав історію своїх рейтингових ігор і так, він грає на, мабіть кращому агенті для гри на ролі AWP, мова йде про Чамбера.

Команда легендарного Кирило ANGEL Карасьова вийшла на Мейджор по Valorant, у неділю вона зіграє за перше місце кваліфікацій, щоб потрапити одразу у Play-off турніру

Команда FPX, за яку грає легендарний українець Кирило ANGEL Карасьов, кваліфікувалася на Мейджор по Valorant VCT Masters Copenhagen, перегравши останній чинний склад Gambit, який через санкції грає під назвою MЗС.