Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Аналітична платформа Esports Charts повідомила про те, що не буде збирати статистику на турнірах Ігри майбутнього 2024, які мають незабаром розпочатися в Казані.

Однією з причин рішення є те, що дані, зібрані та опубліковані під час заходу, можуть використовуватися організаторами для цілей, які потенційно можуть допомогти обійти санкції. Турніри не будуть включені в загальну кількість глядачів для команд і кіберспортивних ігор, а також не вплинуть на призові в базі даних – мільйони доларів призових в іграх не враховуватимуться.

Ігри майбутнього 2024 – це мультигеймінговий турнір з рекордними для Росії призовими фондами, який фінансується безпосередньо з держбюджету Росії і проводиться за особистою ініціативою і при підтримці Путіна. 

Хоча від участі в турнірі відмовилися європейські команди, в ньому буде брати участь чимало всесвітньо відомих колективів з Азії в тому числі чотири топові китайські команди. 

Рішення про участь китайських колективів приймалося в особистій розмові президентів Росії та Китаю, про що повідомила російська сторона. 

Просуванням турніру займають найвідоміші російські зірки, а його реклама з’явилася в російському аналозі Дії – додатку з понад 100 мільйонною аудиторією. 

Материалы по теме

“Кіберспорт поза політикою”, або як президенти шести країн відкривали “Ігри майбутнього” в Казані

Коли у 2014 році Росія анексувала Крим і розпочала війну на Донбасі, переважна більшість українських кіберспортсменів і кіберспортивних діячів продовжили грати в російських командах, на російських турнірах і їздити на заробітки до Москви, облаштовуючи студії і виступаючи зі сцени міжнародних змагань, чи коментуючи матчі цих змагань, організованих путінським олігархом для відмивання репутації вбивць і загарбників.

Кінець казки? Monte не пройшли на Мейджор і ось основні причини, чому так сталося

Український клуб Monte, який здійснив революцію у CS:GO і в українському кіберспорті, не зміг пройти на перший Мейджор з CS2. Ця поразка може привести команду до швидкого згасання на тлі проблем, з якими вона стикається прямо зараз.

Англомовні запроданці та інші зашквари трансляцій турніра Путіна “Ігри майбутнього”

В Росії розпочався турнір Путіна “Ігри майбутнього”. Попри сподівання, на турнірі з Dota 2 була присутня англомовна трансляція і на ній працювали відносно відомі англомовні таланти, один з яких навіть коментував The International.

Відома українська стримерка і подруга Сімпла зилишила Україну і стала амбасадором російської команди Aurora

Відома українська  стримерка та інста-блогерка Diana Rice, знаходячись в Києві після початку повномасштабного вторгнення, остаточно обрала бік Росії. Дівчина, широко відома в кіберспортивному ком’юніті, стала амбасадором та ведучою російської команди Aurora, головним спонсором якої є російський букмекер 1xbet.