Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

В Росії розпочався турнір Путіна “Ігри майбутнього”. Попри сподівання, на турнірі з Dota 2 була присутня англомовна трансляція і на ній працювали відносно відомі англомовні таланти, один з яких навіть коментував The International.

Хоча від роботи на турнірі, який організовано за особистим наказом Путіна і який фінансується з держбюджету країни-терориста, відмовилися всі провідні англомовні коментатори, кілька талантів другого ешелону вирішили ризикнути своєю репутацією. За чутками, за роботу на турнірі організатори запропонували феноменальні гроші.

Працювати на турнірі погодився австралієць Ares, який коментував на The International у 2022 та 2023 роках. Також ігри коментували талант з Нідерландів wingblade, відомий роботою на турнірах ESL і BluScale та Otomo, які також працювали на ESL. 

Цікаво, що жоден з талантів не приїхав в Росію і коментує змагання здому.

Водночас на турнірі стався кумедний інцидент, коли одного з російськомовних талантів звільнили після першого ж дня турніру без пояснення причин. 

Ймовірно мотивом для звільнення стали кружечки, які коментатор Double D викладав у своєму телеграмі. На одному з них він показав надзвичайно брудну підлогу свого номера в готелі, який надали організатори, де у кадрі повзають якісь комахи. Після цього таланта викликало керівництво і без пояснення причин вказало на двері. 

Додому з Казані “бідолаха” був змушений повертатися власним коштом. 

Нагадаємо, що Ігри майбутнього – це найбільший кіберспортивний турнір в історії Росії, який курується безпосередньо державою і використовується як інструмент пропаганди. 

Материалы по теме

s1mple показав, як він знімав свій навчальний курс з Counter-Strike

0

Вийшов другий влог навчального проекту Олександра s1mple Костилєва, в якому можна побачити, як проходили зйомки навчальних відео, як виглядала студія і що відбувалося за кадром.

Україна вдвічі обігнала Росію за кількістю проведених великих турнірів з Counter-Strike. Статистика по всім країнам

В мережі з’явилася цікава інфографіка, в якій підраховано, скільки великих турнірів, так званих S-Tier відбулося в різних країнах за весь час існування ігор серії Counter-Strike.

“Сподіваюся, тобі сподобається смак російського члена”, – Олексій yxo Малецький розкритикував виступ smooya за російську команду Forze

Відомий український коментатор Олексій yxo Малецький жорстко пройшовся по професійному гравцю в CS smooya. Нещодавно британець, який начебто підтримував Україну, грав в команді з українцями і навіть виставляв на фейсіті український прапор, повідомив про те, що зіграє на EPL за російську команду Forze, яка належить російській нафтовій корпорації Лукойл.

Перемога ховається за дощем. Другий етап Porsche Super Cup 2024

Друга зустріч учасників монокубку Porsche Supercup 2024 організованого КМАМК SimRacing відбулась десятого квітня на британському треку у графстві Норфолк. Трек, що колись був військовою базою США приймав у своїх боксах п’ятнадцятьох відчайдухів, які вирішили позмагатись один з одним на доволі непростому в керуванні автомобілі – Porsche 911 GT3 Cup (992) 2021.