Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Багаторазовий чемпіон світу з CS 1.6 Арсеній Ceh9 Триноженко виставив на аукціон свою першу медаль з першого виграного ним Чемпіонату Світу. Зібрані гроші підуть на допомогу Україні. З нюансів, купити медаль нажаль можна тільки у форматі NFT.

На чемпіонаті світу-2010 у Ганновері відбулася перша велика перемога NAVI. Сьогодні все це відійшло на другий план. Важливо здобути нашу спільну перемогу, яка забезпечить майбутнє України. А ще важливо – допомагати один одному переживати цей жах.

Тому я долучаюся до благодійного аукціону Sports For Ukraine від Tribuna, благодійної організації Ukraine Alive 2022 та Білоруського фонду спортивної солідарності, який бореться за незалежність Білорусі та підтримує Україну у боротьбі проти російської агресії.

Я виставляю свою першу золоту медаль у складі NAVI на аукціон у NFT-форматі. Всі зароблені кошти з якого підуть на допомогу Україні! Разом до перемоги!

Поточна найвища ставка на аукціоні складає $9 375.

Читайте також історію команди NAVI з Dota 2. Її злети та падіння.

Материалы по теме

Заради грошей Valve поставила на кон свою репутацію. Компанія співпрацює з людьми, що відкрито підтримують політику Путіна

Valve зробила свій вибір, так можна характеризувати список талантів російськомовної студії на цьогорічному The International. Якщо в минулі роки між росіянами та українцями був паритет, більш того українці домінували на ключових позиціях, цього року Valve зробила вибір у бік росіян, майже викресливши українців, які фактично роками будували ком’юніті доти у всій Східній Європі.

Dendi, SirActionSlacks, AdmiralBulldog та інші відомі діячі Доти об’єднаються для благодійного шоу матчу з Dota 2, щоб допомогти Україні

30 вересня всесвітньо відомий гравець у Dota 2 Данило «Dendi» Ішутін проведе крутий благодійний шоу-матч на підтримку України. До нього приєдналися 11 відомих  особистостей з кіберспортивної спільноти, щоб не лише створити цікавий захід для фанатів, але й допомогти зібрати кошти для благодійного фонду Президента України United24.

NS та Dread втікли до Казахстану, рятуючись від мобілізації, оголошеної Путіним

На «відпочинок» до Казахстану з сім’ями відправилися відомі російські кібердіячі призовного віку NS та Dread. Про це вони повідомили у своїх соціальних мережах. Судячи з усього, це буде найдовший відпочинок у їх житті.

Російські розробники ігор масово вивозять чоловіків, рятуючи від мобілізації

Російське видання «Комерсант» з посиланням на власні джерела повідомило, що серед російських розробників ігор спостерігається справжня паніка. Компанії намагаються масово вивозити співробітників за кордон, а найбільші навіть наймають для цього чартерні рейси.