Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

У видовищному та безкомпромісному українському дербі між IKLA і B8, яке відбулося у матчі за виживання на європейських закритих кваліфікаціях на RMR BLAST Paris Major перемогу вибороли B8.

Матч почався з піку команди B8 — коронної Ancient, де на минулому RMR вони здолали самих fnatic, проте IKLA були готові до цієї карти і впевнено перемогли з рахунком 16-11. 

На зручному для всіх українських гравців міражі команди вчинили справжню рубку, проте цього разу трохи сильнішими виявилися Бейти і суперники розміниляся піками. 

Доля матчу вирішувалася на Inferno. B8 захопили ініціативу за сторону атаки і повели 5-1, проте IKLA оговталися і швидко зрівняли рахунок. Перша сторона закінчилася з цифрами 8-7 на користь B8. 

Після зміни сторін IKLA взяли перші два раунди і знову вирвалися вперед, далі почалися гойдалки і хоча в якийсь момент IKLA навіть вели 14-12, кінцівку карти вони провалили і поступилися з рахунком 14-16. 

В результаті IKLA вилітають з закритих кваліфікацій і ми вже точно не побачимо їх ні на RMR ні на мейджорі. Своєю чергою B8 знаходяться в корзині 1-2 і все ще мають шанси пройти на RMR проте їм не можна програвати жодного матчу, бо навіть одна поразка означатиме виліт з турніру. 

Читайте також: 178,5 мільйонів доларів на вбивство українців — кого підписали Team Spirit і чому за російський клуб грають українські

Материалы по теме

Стали відомі всі пари першого туру RMR BLAST Paris Major. На B8 і Monte чекає складне випробування

0

Стали відомі всі перші пари турнірів RMR, через які команди будуть пробиратися до Мейджора в Парижі. Нагадаємо, що в трьох регіонах команди гратимуть швейцарку і система відбіркових досить складна, а от в азійському регіоні все просто, команди грають звичайну сітку Double Elimination.

Український клуб B8 гарантував собі слот у ESL Challenger League S45, через яку можна потрапити у EPL

0

Український клуб B8 переміг у півфіналі ESEA Advanced Season 44 Europe і гарантував собі слот у ESL Challenger League S45. За квоту підопічним Dendi довелося боротися з іншим українським колективом Iron Branch і матч вийшов дуже рівним і не простим.

ВІДЕО з буткемпу команди B8, яка готується до RMR BLAST Major

0

Журналістка Діана Федченко побувала на буткемпі української команди B8, яка активно готується до виступу на RMR BLAST Major. Пропонуємо і вам подивитися, чим живе українська команда в умовах війни і як готується до майбутнього надважливого турніру.

IKLA підписали молодого українського гравця і повністю укомплектували склад

0

Клуб IKLA повідомив про підписання дворічного контракту з Артемом Kensizor Капраном. 17 річний українець перейшов до ікластих з команди Iron Branch.