Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Гравці з Донецьку та Луганську повідомляють про повну недоступність Battle.net навіть через VPN. Ми поки не можемо підтвердити чи спростувати цю інформацію, будемо вдячні нашим читачам з цих міст, якщо вони залишать коментар або повідомлять редакцію відносно того чи насправді Battle.net став в них недоступним.

Нагадуємо, що ми ведемо репортаж про воєнні події, санкції та інше, що стосується війни в Україні. Долучайтесь за посиланням.

 

Материалы по теме

Blizzard прибрала можливість прив’язати мобільний номер до акаунту Battle.net для росіян. Це унеможливлює гру в деякі ігри Бліззард

Blizzard прибрала можливість прив’язки телефонного номера до акаунту Battle.net для російських користувачів. Це відбувається через введення міжнародних санкцій через розв’язану Росією війну в Україні.

В Індонезії уряд заблокував Steam та всі основні ігрові платформи, вимагаючи надати їм доступ до даних користувачів

В Індонезії заблокували більшість провідних ігрових платформ. Це відбулося через місцевий закон “про приземлення”, за яким держава вимагає від розробників ігор надавати їй доступ до даних користувачів на території країни.

Ігри Blizzard переїдуть в Steam? Деякі ознаки натякають на ймовірність такого розвитку подій

Activision завела сторінку в Steam через чотири роки після появи цієї функції, геймери вирішили, що Microsoft, яка купує Activision, вирішила перевести свої ігри у Steam і, можливо, навіть відмовитися від власного сервісу Battle.net.