Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

В Індонезії заблокували більшість провідних ігрових платформ. Це відбулося через місцевий закон «про приземлення», за яким держава вимагає від розробників ігор надавати їй доступ до даних користувачів на території країни.

Під блокування потрапили фактично всі популярні платформи такі як Steam, Battle.net, Epic Games, Origin, Ubisoft та Nintendo. Окрім них блокування отримала платіжна система PayPal та ряд сайтів. 

Держава хоче повністю контролювати користувачів сервісів, та контент, який там виходить. Для веб-сайтів було встановлено кінцевий термін до 20 липня, і хоча такі компанії, як Amazon, Google і Facebook, дотрималися цього терміну, інші – ні.

Компанія Kominfo, яка контролює процес приземлення заявила, що Valve планує зареєструватися найближчим часом, тому заборону на роботу Steam скоріше за все буде знято.

Проте блокування PayPal є великою проблемою, бо багато хто з творців контенту тепер не зможе заробляти та отримувати гроші із закордону. 

Блокування викликало обурення індонезійців, яке вилилося у масові меми онлайн. Поки невідомо, чи піде Kominfo на поступки під тиском індонезійської громадськості. 

Читайте також про українських пенсіонерів, якім кіберспорт допомагає переносити тяготи війни. 

Материалы по теме

NAVI сенсаційно програли G2, Vitality легко впоралися з Outsiders в рамках чвертьфіналів ESL Pro League 16

Команда NAVI сенсаційно програла G2 і стала другим фаворитом, який вилетів з ESL Pro League 16, не потрапивши навіть в четвірку найкращих.

В Києві відбудеться пабстомп, присвячений фіаналу ESL Pro League 16. Кількість місць обмежена

2 жовтня у день фіналу ESL Pro League в Києві відбудеться пабстомп, присвячений фіналу події. Організатори обіцяють бітбокс-шоу, розіграш м’ясно-пивного сету та ігрових девайсів від партнерів.

Заради грошей Valve поставила на кон свою репутацію. Компанія співпрацює з людьми, що відкрито підтримують політику Путіна

Valve зробила свій вибір, так можна характеризувати список талантів російськомовної студії на цьогорічному The International. Якщо в минулі роки між росіянами та українцями був паритет, більш того українці домінували на ключових позиціях, цього року Valve зробила вибір у бік росіян, майже викресливши українців, які фактично роками будували ком’юніті доти у всій Східній Європі.

Cloud9 сенсаційно обіграли FaZe, а Liquid впоралися з MOUZ в чвертьфіналах EPL 16

Визначилися перші півфіналісти ESL Pro League 16. В чвертьфіналах своїх суперників перемогли Team Liquid та Cloud9.