Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Український гравець Богдан Iceberg Василенко під час особистої трансляції відповів на запитання глядачів щодо своєї кіберспортивної кар’єри. Гравець зазначив, що зараз шукає команду для участі у третьому турі Dota Pro Circuit.

У якій команді граю зараз? У жодній. Шукатиму собі команду, ну або приєднуватися до когось. Але мені здається, через те, що я робив до цього… сидів рейджив, всякики дурницями страждав, не займався Дотою — навряд чи мене хтось покличе. Ну нічого, наб’ю ранк, добре гратиму — і, думаю, покличуть.

Чи гратиму квалу на третій сезон, щоб потім була можливість квалу на Інт грати? Так, думаю буду. Може, GeneRaL зафоршу, якщо він не знайде команду, може ALWAYSWANNAFLY. Але треба постаратися, у будь-якому разі — зараз, якщо не приділяти багато часу Доті, вигравати не будеш.

Я лише тиждень дивлюсь ріплеї, роблю, що треба. Так що я буду ще *** [вигравати]. Бодян is back, все правильно. Ну, ще рано говорити – надто мало часу минуло. Але якщо я не зірвусь і буду й далі дивитися ігри, грати й займатися тільки Дотою …

Востаннє Василенко грав професійно за Team Empire, які залишив у січні 2022 року. 

Читайте також про те, що в Києві поновив роботу легендарний комп’ютерний клуб ASUS CyberZone, якому в цьому році виповниться 20 років. 

Материалы по теме

NAVI з Dota 2 — історія зльоту та занепаду головної команди Східної Європи

Здавалося б на Мейджорі в Арлінгтоні завершилася чергова «Нова Ера» NAVI з Dota 2, проте, у відеоблозі після поразки, турнірний директор команди наголосив на тому, що «команда має великий потенціал» з чого стає зрозумілим, що не слід очікувати на зміни, агонія команди триватиме й надалі, а біль та страждання уболівальників, мабуть, будуть вічними.

Iceberg з ALWAYSWANNAFLY зібрали команду, але не змогли пройти відкриті кваліфікації DPC

0

Кіберспортсмени Богдан Iceberg Василенко та Андрій ALWAYSWANNAFLY Бондаренко зібрали склад Fly To Lose та взяли участь у відкритій кваліфікації до третього туру DPC у Східній Європі. На жаль як і команда B8 команда Айсберга програла, та вилетіла з кваліфікацій.

Iceberg: «Если следующий патч в Dota 2 мне понравится, я буду стараться на все 100%

0

Богдан Iceberg Василенко рассказал об отсутствии мотивации играть в Dota 2 на высоком уровне до выхода патча 7.31, а также пожаловался на действия нелегальной в России букмекерской компании EGB. Об этом он рассказал на своей трансляции Twitch.