Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Игрок команды FaZe Clan Хельвийс broky Сауканц в своём Твиттере предложил Valve добавить функцию выбора между MA4A и M4A1-S во время матчей.

Дроп гранат звучит интересно, но можем ли мы получить возможность выбирать между m4a4 и m4a1-s во время матча? Пожалуйста, CSGO.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: «Мы не смотрим на игру как на победу или поражение». Интервью с somedieyoung о философии Team Spirit и строгом карантине на IEM Cologne 2021

Напомним, что сегодня компания Valve выложила в своём Instagram интересный пост, который можно интерпретировать, что CS:GO в скором времени можно будет дропать гранаты тиммейтам.

Материалы по теме

FaZe розгромили MOUZ в фіналі IEM Chengdu 2024

0

FaZe розгромили MOUZ в фіналі IEM Chengdu 2024 і заробили титул та 100 тисяч доларів. Таким чином європейський колектив, який вже тривалий час займає першу сходинку світового рейтингу, перервав свою серію програних фіналів і здобув важливу перемогу.

20 НАЙКРАЩИХ ГРАВЦІВ 2023 РОКУ: BROKY – №10

Високі піки та велика кількість відзнак дозволили broky вдруге потрапили до першої десятки ТОР-20 найкращих гравців року за версією HLTV.

Хельвійс broky Саукантс посів шосте місце у списку ТОР-20 найкращих гравців 2022 року за версією HLTV

Хельвійс broky Саукантс посідає шосте місце в списку 20 найкращих гравців 2022 року завдяки своїй видатній грі в турнірах в якости головної бойової сили, що стоїть за успішним роком для FaZe.

Як грає broky – головна зірка IEM Katowice 2022: конфіґ, скіни, девайси

broky став найціннішим гравцем минулого IEM Katowice 2022. Латвійський гравець допоміг FaZe Clan стати чемпіоном престижного турніру. Вони не програли жодного матчу, а фінал виграли з рахунком 3:0. Хоча broky виступає на тір-1 рівні вже досить давно, але йому всього 21 рік. Латвієць може стати гарним прикладом для молодого покоління снайперів. У цьому матеріалі ви