Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Через поганий виступ американців у Ріо на наступному Мейджорі, що відбудеться в Парижі, вони отримають на одну квоту менше, ніж є на поточному Мейджорі.

Через те, що в легенди вийшло лише дві команди з Америки, американці отримають тільки п’ять слотів на наступний турнір, що на один слот менше, ніж є у Ріо. 

При цьому поки невідомо, скільки слотів буде у легенди, а скільки у претенденти, але на турнірах RMR до Ріо у легенди був лише один слот і п’ять слотів у претенденти, тож скоріше за все у легенди американці отримають один слот + 4 слоти у претенденти.

Додатковий слот, логічно, отримала Європа, від якої у легенди Мейджора вийшло аж 14 команд. Для Азії ситуація не змінилася – їм дають лише дві квоти й всі в стадію претендентів. 

Читайте також: ESL відключили мінікарту та x-ray через постійні підказки бразильських уболівальників командам на IEM Rio Major

Материалы по теме

Монгольські команди виграли три з чотирьох перших місць на Чемпіонаті Світу з PUBG Mobile. Підсумки турніру

Монгольські команди повністю домінували на PUBG Mobile Global Championship 2023, фінальна частина якого відбулася в Стамбулі. 50 команд з усього світу боролися за престижний титул і три мільйони доларів США, проте саме гравці з Монголії увезли в безкрайні степи основну частку призового фонду.

Nigma Galaxy розгромили NAVI Javelins в фіналі ESL Impact League Season 4. Турнір дивилося в 10 раз менше людей, ніж рівнозначний чемпіонат з VALORANT

0

Nigma Galaxy стала переможцем ESL Impact League Season 4 Finals, у фіналі російська команда розгромила польський склад NAVI Javelins.

Відбулася церемонія The Game Awards 2023. В усіх п’яти кіберспортивних номінаціях перемогли ігри Riot Games

Відбулося церемонія нагородження премією The Game Awards 2023. Церемонія проводилася вже в десятий раз, на відміну від Esports Ewards дана премія охоплює не тільки кіберспорт, а насамперед ігрову індустрію, проте включає в себе і кілька кіберспортивних номінацій.x

Дати і локації турнірів RMR на PGL CS2 COPENHAGEN MAJOR 2024. Посилання на відкриті кваліфікації

PGL оголосила місця і дати RMR турнірів, через які можна буде потрапити на перший в історії Мейджор з CS2, який відбудеться в Копенгагені з 17 по 31 березня 2024 року.