Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Через поганий виступ американців у Ріо на наступному Мейджорі, що відбудеться в Парижі, вони отримають на одну квоту менше, ніж є на поточному Мейджорі.

Через те, що в легенди вийшло лише дві команди з Америки, американці отримають тільки п’ять слотів на наступний турнір, що на один слот менше, ніж є у Ріо. 

При цьому поки невідомо, скільки слотів буде у легенди, а скільки у претенденти, але на турнірах RMR до Ріо у легенди був лише один слот і п’ять слотів у претенденти, тож скоріше за все у легенди американці отримають один слот + 4 слоти у претенденти.

Додатковий слот, логічно, отримала Європа, від якої у легенди Мейджора вийшло аж 14 команд. Для Азії ситуація не змінилася — їм дають лише дві квоти й всі в стадію претендентів. 

Читайте також: ESL відключили мінікарту та x-ray через постійні підказки бразильських уболівальників командам на IEM Rio Major

Материалы по теме

Токсична поведінка s1mple викликала обурення на Reddit. Добірка найбільш популярних коментарів

На Reddit завірусився пост, автор якого звинувачує s1mple та NAVI у невиправданій токсичності стосовно sdy. Дописувача підтримали у чисельних коментарях. Люди вважають, що жоден гравець не зміг би витримати того тиску з боку зірки команди та самого клубу, що коїться у бік Віктора Оруджева.

NAVI вилетіли з BLAST — огляд поточних результатів турніру в Копенгагені

Український кіберспортивний клуб Natus Vincere вилетів з BLAST Premier: Fall Finals 2022, спромігшись виграти тільки один матч з трьох зіграних.

NAVI підтвердили, що гравець NAVI Junior буде грати за команду на BLAST Premier World Final 2022

В NAVI офіційно підтвердили, що будуть використовувати шостого гравця на BLAST Premier World Final 2022, якій відбудеться в грудні в Абу-Дабі.

s1mple провів прес-конференцію перед BLAST. Публікуємо відповіді на всі питання

Олександр s1mple Костилєв відвідав прес-конференцію перед осіннім BLAST і відповів на чисельні питання журналістів. Нижче переклад майже всіх відповідей на питання, які задали зірці NAVI.