Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Ще не встиг забутися скандал навколо трансляції компанією PGL турніру The International 11, де гравці чули коментарі коментаторів турніру і використовували їх в грі, як спалахнув новий подібний скандал на IEM Rio Major, який проводить інший ТО ESL.

Доречі, обидва турнірних оператори використовують відкриту сцену й однакову модель звукоізоляційних навушників, які, як виявилося, не дуже допомогають.

ESL вже не вперше проводить турніри з цими навушниками та раніше все було добре, проте бразильські уболівальники перевершили весь світ. Вони не тільки дуже гучні, а і не соромляться відкрито підказувати командам, які їм подобаються. 

Все це вилилося в обурення гравців і ESL були змушені ввести заходи, щоб не дозволити так прямолінійно фанатам допомагати улюбленим командам. 

В результаті організатори прибрали з трансляції в глядацькому залі мінімапу та x-ray, щоб уболівальники заздалегідь не знали розташування всіх гравців на карті.

Уболівальники були обурені цим вчинком і на арені гукали вигуки «верніть мінікарту». 

ESL прокоментували ситуацію:

Протягом останніх кількох днів відбулися інциденти, які, на нашу думку, поставили під загрозу турнір. Ми відчули потребу сховати мінікарту та x-ray для аудиторії на арені, щоб не псувати чесність турніру.

Не відомо, чи дійсно чули команди підказки залу, проте навіть якщо і чули, то це їм не допомогло. Бразильські команди 00NATION та Imperial програли свої матчі й вилетіли з турніру. Залишилася тільки FURIA. 

Більше цікавої інформації про турнір у нашому репортажі. 

Материалы по теме

Хедшот або камшот? Відома порнозірка зробила дійсно цікаве інтервью з легендами CS:GO з IEM Rio Major

0

Популярна порнозірка Eva Elfie, соціальні мережі якої нараховують мільйони підписників, продовжує привертати увагу до кіберспорту.

Найкращий Мейджор в історії? Аналізуємо плюси та мінуси IEM Rio Major 2022

На цих вихідних завершився IEM Rio Major — головний турнір другої половини 2022 року з CS:GO і саме час підбити підсумки. По ігровій частині це добре зробив Андрій Присяжний у своїй колонці, тому в цьому матеріалі ми більше поговоримо про загальні враження від турніру, цифри та тенденції.

Капітани фіналістів Мейджора з CS:GO стали найкращими клатчерами турніру в Ріо

0

Капітани команд-фіналісток IEM Rio Major встановили своєрідний рекорд, вигравши найбільше клатчів на стадіях легенд та чемпіонів серед усіх учасників.

Road To Rio. Підсумки турніру в Бразилії від Андрія Присяжного

Андрій Присяжний в авторській колонці підбиває підсумки IEM Rio Major, що вчора завершився у бразильському Ріо. Цей Мейджор можна називати гарним чи поганим, але на сто відсотків він нікого не залишив байдужим. Авторська колонка Андрія Присяжного, автора тг-каналу 16 раунд.  Instagram: @OfficialMr_Jury twitter: @OfficialMr_Jury Якщо ви також хочете розвивати українську спільноту та ділитися думками з