Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Український коментатор і стрімер Михайло Olsior Звєрєв спробував привернути увагу світової спільноти до того, що російський букмекер BetBoom має відділення в тимчасово окупованому Криму в місті Сімферополь.

БК має чисельні відділення по всій Росії і відкриттям відділень в Криму порушує всі міжнародні норми, бо Бетбум цим визнає Крим російським, що не визнає весь світ. У своєму зверненні Олсіор відмітив провідні міжнародні команди, які беруть участь в турнірах букмекера Betboom Dacha. 

Гей, хлопці @TeamLiquid @GaiminGladiator @OGesports @AstralisCS @Cloud9 Ви вважаєте, що відвідувати Бетбум Дачу, а ВВ відкривають свої Еклуби на окупованих територіях України – це нормально? Якщо відкриття кіберспортивного клубу в окупованому Криму не є політичним актом, то що це?

 

Чисельні українські пабліки, блогери і ЗМІ репостили чи написали про звернення Олсіора, а Ghostik навіть написав, що знає, ніби одна з українських команд має наміри взяти участь турнірі.

Важливо зазначити, що клуби BetBoom працюють в Криму принаймні з 2019 року, якщо дивитися по відгуках в гугл. Тож навіть трохи дивно, що реакція українського ком’юніті з’явилася лише зараз.  

Загалом під брендом російського букмекера після початку повномасштабного вторгнення відбулося вже кілька турнірів, на яких розігрувалися сотні тисяч доларів призових. В цих турнірах в складах різних команд брали участь такі українці, як: Mira, Yatoro, Yuragi, Noone, dark, kidaro, kaori, Hduo, illution, Bignum, CemaTheSlayer і навіть гравець нинішнього складу NAVI Максим shigetsu Попадинець. 

Загалом активність BetBoom в кіберспорті почалася одразу після початку повномасштабного вторгнення. Букмекер фактично створив студію FISSURE в Єревані і через неї викупив права на трансляції російською мовою найбільших турнірів. Пізніше БК почав проводити турніри по всьому світу, запрошуючи на них найкращі команди з Dota 2 та CS. В квітні цього року кишенькова студія планує піти ще далі і провести лігу з призовим в 1 мільйон доларів. Звісно серед запрошених команд є і команда BetBoom.

Вся ця активність після початку повномасштабної війни в Україні на тлі підтримки кіберспорту урядом Росії добре пояснюється розслідуванням Кайла Фрідмана, в якому він показує зв’язки BetBoom з урядом Росії.

В світлі цих обставин найімовірнішим поясненням активності BB в кіберспорті стає те, що букмекер є частиною російської пропагандистської машини, метою якої є відбілювання репутації країни-терориста і легітимізація її діяльності в світі через проведення міжнародних турнірів з залученням найкращих кіберспортсменів. 

Фактично турніри BetBoom – це ті самі ігри Майбутнього для тих, хто не хоче їхати до Росії, турбуючись за свою репутацію, але згоден брати гроші від росіян на нейтральній території країн типу Сербії чи Арабських Еміратів. 

Нажаль в цій вакханалії жадоби до російських кривавих грошей найактивнішу участь беруть і чисельні українці.

Материалы по теме

На кібершколу Сімпла лише за кілька днів підписалося 80 000 гравців

Брат Сімпла Олексій Костилєв похизувався результатами запуску навчальної платформи, яку він запустив разом з триразовим найкращим гравцем світу в CS. Названі цифри дійсно вражають і натякають на те, що молодшому Костилєву просто не має сенсу повертатися у великий КС.

OWNER став черговим українцем, який перейшов в команду ворогів заради кар’єри

0

Ще один професійний український гравець вирішив обрати гроші тих, хто допомагає знищити його країну. Михайло OWNER Лимар приєднався до команди легального білоруського букмекера Betera, який сплачує податки в бюджет країни-союзника Росії, з території якої обстрілюють Україну.

MOUZ розгромили росіян на їхньому турнірі і вперше очолять світовий рейтинг

0

В сербському Белграді відбувся турнір BetBoom Dacha 2024, організований одноіменним російським букмекером. В турнірі взяли участь вісім команд, серед яких лише половина представляла Росію, а інша половина була представлена іменитими європейськими колективами, які раніше неодноразово підтримували Україну, але не посоромилися зіграти на турнірі від росіян.

Науковцями доведено, що кофеїн значно покращує швидкість реакції і влучність стрільби в кіберспортивних шутерах

На авторитетному науковому порталі Nature.com опубліковано дослідження, яке доводить позитивний вплив кофеїну на ефективність стрільби в шутерах. Дослідження проводилося на елітних кіберспортсменах.