Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Олексій yXo Малецький у своєму телеграмі дав розгорнуту відповідь на випад Віталія V1lat Волочая і запросив останнього прийти до нього на Вуса шоу для “відкритого діалогу”. Публікуємо повний текст звернення зі збереженням синтаксису та орфографії.

Гадаю ви бачили, що пан Вілат висрав в своєму тг каналі про мене і моє останнє інтерв‘ю, яке він навіть не дивився. Тому вважаю за потрібене внести свій коментар, щоб більше до цього не повертатись. Бо забагато честі для хайпожера. 

Розумієте, критика та вагома аргументація для мене завжди була цінною і я завжди прагнув отримати досвід в будь-якому спілкуванні. І в принципі, я розумію людей, які б воліли взагалі не чути і не бачити руських в інфопросторі. Але пропоную тоді цим людям бути послідовними і не слідкувати за кіберспортом вцілому, бо в ньому все ще присутні представники ворожої нам країни. І в багатьох з них взагалі відсутня позиція щодо війни. Навіть у деяких українських представників ком’юніті і досі відсутня позиція щодо війни. Навідміну від тої ж Гуніної. Але ж ви продовжуєте вболівати за Наві і слухати стріми мейнкаста російською мовою, чи не так? 

На жаль або на щастя позиця Вілата не є послідовною в багатьох питаннях. Це лицемірна та інколи відверто брехлива людина, яка ще й до того займається маніпуляціями. Наприклад написати що інтерв‘ю російською, в той час, як я, як інтерв‘юєр весь час говорив українською. Це не маніпуляція? Звісно ж куди простіше накидувати гівна на Ухо і на Гуніну, яка для Вілата сильний тріггер, бо скажімо так, ця «заруба», (хоча зарубою її складно назвати), тягнеться дуже давно, і розпочалася вона ще до початку війни. 

Як би Вуса Шоу були б з КотХантом, Окрохою, Леніним або з Слемом, Вілат би нічого не написав, хоча вони теж і «русня» і «білорусня», тому що вони ж типу свої і їхня прозора позиція це те на що є запит в ком‘юніті.  

Ні для кого не секрет, що в цілому в руснявому ком‘юніті людей, а особливо медійних з відкритою позицію одиниці. Марія є давньою та близькою подругою Валентини (дружини Тафи) та Тоні Предко, інтерв‘ю з якою досі має певний успіх. Це дівчата, думці яких я довіряю набагато більше, ніж недолугому хайпожеру, який навіть не може бути послідовним. Марія багато років провела в Україні і сама не раз заявляла, що руснявий паспорт – це її прокляття, більш прозорої і адекватної позиції ще треба пошукати. І цих аргументів для мене достатньо, щоб взяти інтерв‘ю в цікавої персоналії. Аж тут на аван сцену виходить він -«найрозумнійший» та «найпатріотичніший» СерВілат! Чому б не влаштувати травлю Ухо, який мав проукраїнську позицію і форсив україномовні трансляції ще задовго до того, як Вілат усвідомив в цьому потребу або, можливо, просто усвідомив, що іншого шляху вже не існує? Адже не так давно він навіть дуже критикува і засуджував мене, коли я виступав за відокремлення української мови від російської в правах на трансляцію. Звісно, тоді ж, для Вілата, ще не було війни… 

І, це ж не його студія коментує події російською та обслуговує русаків, і це не в його студії працюють громадяни «не дружніх» держав – це ж інше, так?  

Чи може хтось бачив як Вілат об‘явив війну НаВі, де досі грають два росіянина та кожен день пише гнівні пости які НаВі погані? Чи кишка тонка? Це ж не Ухо який (просто неймовірний зрадник) взяв інтерв‘ю у Гуніної.  

Тому, адекватній людині, якій не соромно за свою позицію, абсолютно все одно на Вілата, який в черговий раз демонструє свою непослідовність і жагу дешевого хайпу за рахунок інших.  

Мені шкода, якщо ви стали жертвами його висерів і вбачили в мені ворога, але повірте я пережив мільйон подібного хейту і це мене точно не зробить слабкішим, а от вам я би радив все ж таки фільтрувати та мати на все свій погляд. 

До мене на «Вуса шоу» приходять цікаві представники ком‘юніті, вони різні, не ідеальні, (власне як і я сам), кожен зі своїми поглядами, з позиціями, з якими я можу погоджуватись чи ні, але принаймні ці позиції відкриті і щирі, і вони готові їх відверто обговорювати та відстоювати. А чи готовий до такого Вілат? До відвертого діалогу з повагою до співрозмовника? Якщо йому нема чого приховувати, то нехай прийде на «Вуса шоу» і ми поговоримо як дорослі люди. Чи він тільки на своїй території готовий когось поливати і судити?

Читайте також: «Фу б…ь. Позорище н..уй», — Віталій V1lat Волочай жорстко розкритикував інтерв’ю Олексія Малецького з Марією Гуніною

Материалы по теме

Monte нарешті випустили мерч і він, скоріше за все, розчарує більшість уболівальників

0

Український клуб Monte ймовірно не чув прислів’я “Дорога ложка на обід”, бо в момент розквіту команди, коли вона збирала нереальний хайп і фанати благали про випуск мерчу, клубу було не до того.

ВІДЕО! Інтерв’ю з Діаною Федченко від Олексія Малецького

На каналі Олексія Малецького вийшло цікаве інтерв’ю з Діаною Федченко, яку кіберспортсмени і вболівальники насамперед знають як ідеолога проекту Кацапське Інферно і наречену Олександра Петрика.

“Сподіваюся, тобі сподобається смак російського члена”, – Олексій yxo Малецький розкритикував виступ smooya за російську команду Forze

Відомий український коментатор Олексій yxo Малецький жорстко пройшовся по професійному гравцю в CS smooya. Нещодавно британець, який начебто підтримував Україну, грав в команді з українцями і навіть виставляв на фейсіті український прапор, повідомив про те, що зіграє на EPL за російську команду Forze, яка належить російській нафтовій корпорації Лукойл.

Українські гравці Monte не змогли отримати дозвіл виїхати з країни на IEM Chendu

Український клуб Monte повідомив, що пропустить IEM Chendu – турнір з CS2 в Китаї з призовим фондом в 250 тисяч доларів, на якому зіграє чимало команд зі світовим ім’ям.