Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

В інтернеті ходять чутки, що капітан команди NAVI вже п’ять днів не заходив в CS:GO. На останньому тренуванні замість Бумича грав представник NAVI Junior молодий гравець команди headtr1ck.

Сама по собі ця інформація ні про що не говорить, навіть якщо виявиться правдою, але вона наводить на думку, що в середині зіркової п’ятірки може бути серйозний розлад, причиною якому є війна Росії проти України. 

Найближчий матч NAVI відбудеться за лічені години, вже завтра о 13.30 за Києвом проти польської п’ятірки AGO в рамках EPL 15.

Гадаємо, що до цього матчу будуть прикуті погляди усього кіберспортивного світу. Нікому не цікава сама гра, але всім цікаво, чи зможе українська команда, у складі якої більшість складають росіяни, грати як єдине ціле в той час, як російські війська бомблять міста України та вбивають українських дітей?

 Раніше ми повідомляли, що стало відомо, що дружина Електроніка підтримує війну проти України.

На цей час коефіцієнти на гру у відомого українського букмекера складають 1.01 проти 12.6 на користь Народжених Перемагати. Насправді, на наш погляд, за даних обставин NAVI можуть і програти.

Материалы по теме

Forbes випустило розслідування, яке говорить, що власник NAVI Максим Кріппа є одночасно власником букмекера GGbet і студії Maincast

Українське видання Forbes випустило розслідування, в якому йдеться про зв’язки власника NAVI Максима Кріппи з букмекерською компанією GGbet та студією кіберспортивних трансляцій Maincast.

NAVI виграли другу зустріч в головній європейській лізі VALORANT — Champions Tour 2023: EMEA League

0

NAVI обіграли команду Giants Gaming у другому матчі Champions Tour 2023: EMEA League. Таким чином чорно-жовті крокують далі з рахунком 1-1 по матчах. Попереду у команди ще 7 зустрічей в груповій стадії.

NAVI всуху програли в першому матчі Champions Tour 2023: EMEA League

0

NAVI всуху програли в дебютному матчі європейської франшизної ліги Champions Tour 2023: EMEA League. Чорно-жовті були розгромлені на власному піку Ascent з рахунком 7-13. На піку суперників команди дійшли до додаткових раундів, проте клуб KOI зміг дотиснути народжених перемагати, зафіксувавши на табло рахунок 20-18.

CEO NAVI порівняв Virtus.pro з білоруськими креветками та відмітив, що ця історія пахне гірше білоруського сиру

0

CEO Natus Vincere Євген Золотарьов у своєму твіттері прокоментував ситуацію зі зняттям санкцій з російського клубу Virtus.pro. Золотарьов порівняв клуб Алішера Усманова з білоруськими креветками і висловив думку, що ця історія пахне гірше білоруського смердючого сиру.