Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

После завершения контрактов с организацией Gambit Esports  Михаил Dosia Столяров и  Рустем mou Телепов присоединились к китайской организации OneThree.

1527675679.0227

Анонс о подписании игроков появился на официальной страничке команды в социальной сети Weibo. Джан Йи Jalen Ву (совладелец OneThree) сообщил о том, что Dosia займет позицию капитана, а mou примет на себя роль снайпера.

По слухам от hltv.org из основного состава OneThree будут переведены  Кифань Karsa Су и  Юэ AE Юйя. Ранее также ходили слухи о возможном подписании второго состава, где костяком будут Рустем и Михаил.

Вчера организация Gambit Esports сообщила об истечении контрактов игроков. С 15 мая mou и Dosia находились в инактиве Gambit.

Состав OneThree:

 Хуэй DD Ву
 Kэ captainMo Лю
 Ци lan Лью
 Кифань Karsa Су
 Юэ AE Юй
 Михаил Dosia Столяров
 Рустем mou Телепов

Материалы по теме

Казахстанська команда за участі Dosia зіграє в турнірі Путіна за 500 тисяч доларів

Казахстанська команда в якій виступають пенсіонери і чемпіони Мейджора Dosia та mou виступить на турнірі від Путіна “Ігри майбутнього”, який відбудеться в березні у Казані. В дисципліні CS2 буде розіграно 500 тисяч доларів США, що ставить ці змагання на один рівень з багатьма топовими турнірами, принаймні за розміром призового фонду.

Колишня дівчина Сімпла зіграє на пропагандистському турнірі від Департаменту транспорту Москви

Росіяни продовжують просувати свою країну через кіберспорт, створюючи інфоприводи для внутрішньої та зовнішньої аудиторії. Після того, як в CS2 додали майстерню карт і з’явилася можливість додавати кастомні карти, росіяни миттєво випустили  карту московського метрополітену.

На Inferno в CS2 розробники видалили історичну табличку Адама Фріберга і плакат Dosia

0

Пам’ятна табличка Адама Фріберга на банані та плакат Михайла Dosia Столярова на піті – дві знакові згадки про фантастичні моменти, які були частиною Inferno у CS:GO були видалені в оновленій версії Inferno у CS2. 

Dosia косплеїть Рогозіна. Арсеній Триноженко звинуватив росіянина у торгівлі власною дупою

0

Колишні суперники старої школи українець Арсеній Ceh9 Триноженко та росіянин Михайло Dosia Столяров посперечалися в інтернеті. Річ у тому, що Dosia повідомив, що вирішив взяти участь у пропагандистській акції “Безсмертний полк” але не в реальному житті, бо цього року акцію в Росії скасували, а в грі Maincraft.