Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Команда Evil Geniuses заняла первое место на StarSeries i-League Season 8 в Белеке.

1572197275.5313

 Evil Geniuses и  fnatic прошли в верхнюю сетку турнира после групповой стадии. Оба коллектива встретились в финале виннеров, где Evil Geniuses одержали победу со счетом 2:1 (02:16, 16:10, 16:12 @mirage @dust2 @inferno). Fnatic после проигранной встречи упали в нижнюю сетку. В финале лузеров шведы встретились с FURIA. Бразильцы взяли первую карту, но fnatic одержала победу с минимальным перевесом (11:16, 16:14, 19:15 @inferno @nuke @mirage).

Финальная встреча прошла полностью под контролем Evil Geniuses. За первое место Evil Geniuses заработали $250 000. Команда Brehze выиграла две карты (16:12, 16:09 @dust2 @mirage) и заняла первое место на StarSeries i-League Season 8.

Screenshot_7

Подробные результаты вы можете посмотреть в специальном репортаже с StarSeries i-League S8.

Материалы по теме

Колишній тренер Evil Geniuses Джозеф “Muenster” Ліма створив посібник для тренерів кіберспортивних команд

Колишній тренер Evil Geniuses Джозеф “Muenster” Ліма опублікував потужний навчальний посібник по тренерству в Counter-Strike.

Evil Geniuses виграли суд проти SumaiL, який тривав понад два роки

0

Після більш ніж двох років судових позовів суд присяжних ухвалив рішення на користь Evil Geniuses проти їхнього колишнього гравця Сумайла SumaiL Хасана за всіма пунктами.

Кінець легенди! Evil Geniuses повідомили про вихід з Counter-Strike через понад 20 років перебування в дисципліні

Легендарний північно-американський клуб Evil Geniuses офіційно повідомив про те, що йде з Counter-Strike. Клуб було створено ще у 1999 році, а у 2001 році з’явився перший склад з Counter-Strike.

Evil Geniuses розпустив свій жіночий склад з CS2

0

Американський клуб Evil Geniuses закрив ще один склад, цього разу під ніж потрапив жіночий склад з CS2. Про новину повідомила одна з гравчинь команди. Також вона зазначила, що планує залишити професійну сцену і зосередитися на навчанні.