Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

HLTV.org по традиции обновляют свой рейтинг, в десятке лучших команд практически без изменений

hltvorg1

 

В топ-10 у нас без изменений,  FaZe Clan и  mousesports поменялись местами после крайне неудачного выступления «мышек» на FACEIT (New Legends), где они не смогли выйти в плей-офф.  G2 eSports хорошо себя показали на мажоре, но в решающем матче оказались слабее  FaZe Clan, но +6 получили.

hltvorg2

Renegades и  OpTiC Gaming постепенно теряют позиции, а  complexity наоборот набирают. Послезавтра начинается следующий этап FACEIT Major: London 2018, на этот раз плей-офф и многие команды мы увидим в бою

Материалы по теме

«Я люблю device, але ZywOo кращий» — dupreeh на подкасті HLTV розповів багато цікавого. Основні цитати

Вчора портал HLTV.org провів цікаву зустріч з легендарним dupreeh, доречі єдиним гравцем, який грав на всіх мейджорах. Найбільш цікаві цитати з розмови зафіксували та переклали хлопці з телеграм-каналу Кацапське Інферно.

ІСТОРІЯ CS:GO 2012 РІК: Темні часи CS та поява нової надії

До десятої річниці CS:GO залишилися лічені дні, тому портал HLTV.org вирішив присвятити низку статей цій події та розповісти про основні віхи розвитку найпопулярнішого тактичного шутеру планети.

Оновився світовий рейтинг HLTV.org Дивимося місце українських команд в ньому

Після двох турнірів на вихідних HLTV.org поновили світовий рейтинг з CS:GO. Обійшлося без великих змін, в першій десятці завдяки перемогам уверх піднялися NiP та Heroic. Трійка лідерів не змінилася.

HLTV опублікували список команд, що найдовше посідали першу сходинку світового рейтингу з CS:GO

0

HLTV.org опублікували список команд, що найдовше протрималися на вершині світового рейтингу найкращих команд з CS:GO. Ера NAVI виявилася найдовшою після ери Astralis у 2018-2019 роках, але до данської команди чорно-жовтим ще далеко, до того ж у європейців було цілих дві ери.