Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Вчора портал HLTV.org провів цікаву зустріч з легендарним dupreeh, доречі єдиним гравцем, який грав на всіх мейджорах. Найбільш цікаві цитати з розмови зафіксували та переклали хлопці з телеграм-каналу Кацапське Інферно.

▪️ Ми планували вийти в плей-оф EPL, але не виграти турнір, тому ця перемога стала великим бонусом для команди. Ми дуже задоволені, адже у нас уже є одна перемога на турнірі та вихід на мейджор.

▪️ CS:GO зробила великий крок в процесі аналізу, адже зараз ти можеш передивитися всі матчі, а на ютубі є купа відео, де розбираються дії команд. З іншого боку, як тільки ти придумуєш щось нове, то під цю новинку швидко підлаштовуються і тобі приходиться вигадувати ще щось. 

▪️ У мене з misutaaa був конфлікт ролей, бо ми обоє хотіли грати агресивно і отримувати контроль над мапою. Я мусив грати на некомфортних позиціях, в той час як misutaaa грав на бажаних мною позиціях.

▪️ Рекорд з кількості відвіданих мейджорів є великим досягненням для мене. Я справді радий, але одночасно відчуваю, що я б не досяг нічого без моїх товаришів по команді.

▪️ З професійної точки зору я завжди бажаю, щоб мої суперники програвали, але мені все одно було шкода дивитися на те, що сталося з Astralis через емоційну прив’язку до організації та людей. Я знаю як важко не проходити на… Ой, насправді не знаю, але я можу уявити як це відчувається.

▪️ Я люблю device, але ZywOo кращий. Він просто феноменально відчуває та бачить гру. Я дуже радий, що я граю з ним в одній команді. 

▪️ Нам потрібна була людина яка закриє певну позицію і додасть більше потужності в стрільбі, і Spinx виявився саме тим, кого ми шукали. Його прихід покращив комунікацію та ініціативу в команді. Своєю готовністю працювати на колектив та позитивом Spinx нагадує мені Xyp9x.

▪️ Я був дуже здивований, коли apEX вирішив перейти з ролі ентрі-фрагера на позицію капітана, адже вважав його дуже дурним. Дурним в тому сенсі, що він був одним з тих, хто завжди робить ці божевільні піки. Але він виявився дуже гарним капітаном та прекрасним мотиватором.

▪️ Як на мене, нинішній мап пул є досить непоганим, але я не є великим фанатом Vertigo. Мені подобається Ancient, хоч ми його й не граємо. Було б цікаво, якби мап пул часто оновлювали, наприклад після прийдешнього мейджору. 

▪️ Я знаю все про ситуацію з device, але не можу нічого розказати. Я просто сподіваюся, що він скоро повернеться на сцену.

Материалы по теме

Митець з Канади створює шедевральні копії героїв Dota 2, прагнучи відтворити 120 персонажів. Відео процесу створення

У 2021 році стример Кейт ThePaindog Гловер розпочав свій неймовірний «120 Dota Challenge», челенж, у якому художник вирішив створити складні реалістичні скульптури усіх героїв Dota 2.

Україна та ще дві країни бойкотують Чемпіонат Світу IESF через допуск до турніру збірної Російської Федерації

Збірна України з CS:GO буде бойкотувати Чемпіонат Світу серед збірних команд від міжнародної всесвітньої федерації кіберспорту IESF. Причиною бойкоту стала відмова IESF дискваліфікувати збірну Росії з Чемпіонату Світу, як представника країни-агресора Російської Федерації.

Після невдалого виступу NAVI на Мейджорі в Ріо b1t встановив кілька цікавих досягнень

Не дивлячись на невдалий виступ на Мейджорі в Ріо український гравець NAVI Валерій b1t Ваховський встановив три досягнення.

WePlay Academy League: історія виникнення головного турніру для молодих кіберспортсменів

WePlay Academy League проект, який став рушійною силою у розвитку сучасного CS:GO, бо саме ця ліга створила унікальну екосистему для змагання академічних складів відомих клубів, фактично обгрунтувавши основу їх існування.  Зрозуміло, що академічні склади створюють для вирощування нових гравців, проте самі гравці не виростуть, а брати участь у великих турнірах, де грають основні склади, їм