Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

adidas Originals сообщили об акции, по условиям которой у покупателей кроссовок будет возможность сыграть с Денисом seized Костиным и Михаилом Dosia Столяровым.

1521033143_team-russia-day-two

В честь выхода кроссовок Nite Jogger, adidas Originals запустили специальную акцию. Суть её в том, что покупатели данной модели получат эксклюзивный код, который даст возможность покупателю сыграть с известными киберспортсменами, среди которых Денис seized Костин и Михаил Dosia Столяров. Матчи будут проходить в оффлайне, в клубе Cobra Game House с 19 по 26 апреля. Это первая коллаборация бренда с российскими киберспортсменами.

Источник

Материалы по теме

Організатори Esports World Cup підписали кілька партнерів зі світовим ім’ям попри утиски прав людини в Саудівській Аравії

Організатори Esports World Cup, який відбудеться незабаром в Саудівській Аравії, оголосили про гучне партнерство. Новим партнером мегатурніру стане лідер спортивної індустрії Adidas.

Казахстанська команда за участі Dosia зіграє в турнірі Путіна за 500 тисяч доларів

Казахстанська команда в якій виступають пенсіонери і чемпіони Мейджора Dosia та mou виступить на турнірі від Путіна “Ігри майбутнього”, який відбудеться в березні у Казані. В дисципліні CS2 буде розіграно 500 тисяч доларів США, що ставить ці змагання на один рівень з багатьма топовими турнірами, принаймні за розміром призового фонду.

Колишня дівчина Сімпла зіграє на пропагандистському турнірі від Департаменту транспорту Москви

Росіяни продовжують просувати свою країну через кіберспорт, створюючи інфоприводи для внутрішньої та зовнішньої аудиторії. Після того, як в CS2 додали майстерню карт і з’явилася можливість додавати кастомні карти, росіяни миттєво випустили  карту московського метрополітену.

На Inferno в CS2 розробники видалили історичну табличку Адама Фріберга і плакат Dosia

0

Пам’ятна табличка Адама Фріберга на банані та плакат Михайла Dosia Столярова на піті – дві знакові згадки про фантастичні моменти, які були частиною Inferno у CS:GO були видалені в оновленій версії Inferno у CS2.