Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Організатори Esports World Cup, який відбудеться незабаром в Саудівській Аравії, оголосили про гучне партнерство. Новим партнером мегатурніру стане лідер спортивної індустрії Adidas.

Компанія буде офіційним партнером мерчу змагань і пошиє форму всім учасникам турніру. Проте в повідомленні зазначається, що клуби все ще зможуть розміщувати своїх власних партнерів на формі без жодних обмежень. 

Також трохи раніше організатори турніру уклали угоду з брендом KitKat компанії Nestlé і компанією Bayes Esports, що займається обробкою даних у сфері кіберспорту.

Ще раніше організатори найбільшого в історії кіберспорту турніру підписали компанію SONY

Хоча турнір і спонсорується урядом Саудівської Аравії і вочевидь за проведенням турніру стоять люди, які пов’язані з утисканням свободи слова, переслідуванням LGBT та іншими діями, які вважаються злочинами в цивілізованому світі, ми бачимо, що це не значить абсолютно нічого, коли мова йде про величезні гроші, які в Ріяді вкладають в кіберспорт і відбілювання репутації через нього. 

Жоден з великих кіберспортивних клубів не відмовився від участі в Esports World Cup, великі бренди підписують партнерські угоди з турніром і осередком боротьби з подвійними стандартами залишається лише жменька талантів і журналістів на чолі з Річардом Льюїсом, які, ймовірно, обрали чисту совість, а не легкі гроші шейхів.

Материалы по теме

Анонсовано перші Олімпійські ігри з кіберспорту. Згідно з угодою з МОК Саудівська Аравія контролюватиме їх 12 років

Міжнародний Олімпійський Комітет оголосив, що перші Олімпійські ігри з кіберспорту відбудуться в Саудівській Аравії.

Подробиці клубної програми Qiddiya City Club. 2024 рік стане епохальним в історії кіберспорту

Стали відомі подробиці програми Qiddiya City Club, згідно з якою уряд Саудівської Аравії планує зробити місто розваг Qiddiya головним світовим центром кіберспорту. 

У продаж поступили квитки на Esports World Cup 2024. Ціна вас здивує

0

В продаж поступили квитки на турніри Esports World Cup, які арабські шейхи проведуть цим літом в Ріяді, Саудівська Аравія. Вартість квитків на відміну від випущених у продаж квитків на The International, суто символічна. Вона коливається в межах від 3 до 5 євро.