Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Після скандалу, яку здійняла в ком’юніті новина про відмову VALVE фінансувати проїзд та проживання тренерів на офіційних турнірах, компанія дала задню і повернула все на свої місця. Вкотре ми побачили, що кіберспортивна спільнота має величезний вплив на компанію, проте часто не користується ним.

Портал Dust2 повідомив, що буквально через кілька годин після того, як здійнявся скандал і кілька відомих особистостей кіберспорту в тому числі  Fallen та zews зробили критичні пости, команди-учасниці RMR отримали листи з поправками щодо правил, у яких йшлося про те, що витрати тренерів буде профінансовано, а от всіх додаткових учасників делегацій команди мають оплачувати самостійно. 

«Ми хочемо поділитися з вами оновленнями щодо інформації, доступної в інформаційному пакеті гравця. BLAST відтепер забезпечить і оплатить проживання, перельоти, візи та харчування для шести членів команди», — йдеться в повідомленні, яке отримали команди.

Залишається незрозумілим хто саме вирішив економити на тренерах — VALVE, чи можливо BLAST? За інформацією джерела листи приходили саме від організаторів BLAST.

Читайте також: Riot Games разом з GRID Esports створюють портал даних Valorant Data Portal, якому немає аналогів у жанрі FPS

Материалы по теме

Valve повідомила, що скоро Steam перестане працювати на операційних системах Windows 7 та Windows 8

Valve припинить підтримку платформи Steam на операційних системах Windows 7 та Windows 8. Про це компанія повідомила на сайті Steam. Підтримка триватиме лише до 1 січня 2024 року, після чого Steam перестане працювати на застарілих операційних системах.

BLAST показали, як буде виглядати кубок останнього в історії Мейджора з CS:GO

0

BLAST презентував кубок останнього Мейджора з CS:GO і запропонував фанатам вибрати один з двох варіантів забарвлення. Неочікувано для всіх кубок має надзвичайно виразну і нестандартну форму і сильно відрізняється від форм, притаманних кубкам в CS. Найбільше кубок нагадує якийсь льодяник. Деякі з уболівальників навіть не повірили, що це концепти реального кубку і припустили, що це

Всі зміни, які на нас очікують в Counter-Strike 2

VALVE запустили окремий розділ сайту, присвячений Counter-Strike 2. На ньому є українськомовна версія, розповідається про нові можливості гри і анонсовано закрите тестування для обраних гравців.

VALVE подала заявку на реєстрацію торгової марки CS2

0

Стало відомо, що VALVE подала заявку на реєстрацію торгової марки CS2. Фактично це означає, що компанія дійсно планує випустити другу частину Counter-Strike, проте не можна бути впевненим на 100 відсотків у тому, що це буде той самий CS:GO переведений на рушій Source 2.