Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Данський клуб Tricked Esport повідомив про закриття проекту. Заснований у 2012 році клуб пропрацював 11 років, проте так і не зміг стати топовою командою і вирішив припинити свою діяльність через фінансові проблеми в умовах «кіберспортивної зими».

На момент закриття у клубу були склади з CS:GO, LoL, FIFA та Fortnite. За час існування данці заробили близько 850 тисяч призових. 

Tricked Esport вирішив поступитися своїми амбіціями і припинити діяльність у професійному кіберспорті, доки ринок кіберспорту не стане комерційно привабливим.

У сучасному стані підтримувати і керувати професійною командою надто складне завдання і ми в Tricked Esport не бачимо, як реалізувати наші спортивні амбіції в умовах існуючого ринку. 

Усі гравці, які працюють за професійними контрактами в Tricked, продовжуватимуть грати під логотипом Tricked  на турнірах до закінчення контракту.

Протягом цього часу гравці можуть вільно шукати інші команди, а Tricked не буде перешкоджати негайному трансферу.

‍Tricked Esport хоче висловити величезну подяку всім гравцям, талантам і тренерам, які представляли чорно-червоні кольори та писали історію esport з логотипом Tricked на своїх грудях протягом останніх 11 років.

Нагадаємо, що за останні пів року про припинення роботи заявило вже декілька клубів другого та третього ешелонів. На думку багатьох експетрів, найближчим часом на кіберспорт чекає «зима», жертвою якої стане багато кіберспортивних проектів. 

Читайте також: Експерти галузі зробили прогнози щодо напрямків та темпів розвитку кіберспорту у 2023 році

Материалы по теме

Легендарна студія кіберспортивних трансляцій і ТО Beyond the Summit повідомила про повне закриття проекту

Легендарна американська студія трансляцій і турнірний оператор Beyond the Summit (BTS) повідомила про повне закриття проекту. Засновники студії, яка працювала і була головним мовником Америки протягом 11 років, повідомили, що не бачать можливості вижити в сучасних умовах бізнесу в кіберспорті.

Після восьми років існування закрився топовий кіберспортивний клуб Бельгії

Кіберспортивна зима триває і у неї чергова жертва. Топовий бельгійський кіберспортивний клуб Sector One, який було засновано ще у 2014 році, повідомив про закриття через неспроможність знайти партнерів, щоб фінансувати свою діяльність.

Генеральний директор Gen.G вважає, що деякі з найбільших кіберспортивних організацій не переживуть «кіберспортивну зиму»

Генеральний директор одного з найбільших кіберспортивних клубів Південної Кореї Gen.G Арнольд Хур нещодавно взяв участь в AMA-сесії на субредіті League of Legends, де він відповів на запитання про свою команду Gen.G і кіберспортивний бізнес загалом.