Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

CS2 продовжує розчаровувати неймовірною кількістю багів і більшість професійних гравців говорить про те, що гра сира для змагальної сцени. З іншого боку у команд не залишається виходу, бо CS:GO прибрали зі Steam.

Черговими проблемами, які помітили в грі, стала похибка з хітбоксами. При тесті хітбоксів через команди bot_mimic та ent_hitbox виявилося, що хітбокс дуже відрізняється від реальної моделі гравця, він і близько не повторює рухи, тому постріли, які візуально потрапляють в тіло, насправді проходять повз.

Найсильніше різниця відчувається при бігу, присіданні, а також в момент встановлення бомби. Саме через помилки хітбоксів ми часто спостерігаємо нарізки відео, де гравці вистрілюють прямо в тіло суперника цілий магазин, але так і не вбивають його. 

Материалы по теме

Вийшов патч для CS2. Він суттєво змінює економіку, послаблюючи сторону атаки

0

В Counter-Strike 2 вийшов патч, який суттєво змінює баланс в грі. В патчі від 23 травня змінено економіку і перероблено деякі кіберспортивні карти.

Все про ботоферми для добування скинів в CS2. Як працює цей бізнес

Відомий блогер Ерік Шоков поспілкувався з розробниками програмного забезпечення для ботоферм у CS2. З інтерв’ю можна дізнатися кілька цікавих моментів про нелегальне добування скинів в CS.

ROG SPRING CUP 2024 з CS2 5×5 – анонс турніру з призовим фондом 100 000 гривень

Republic of Gamers оголошують про старт ROG SPRING CUP 2024 з CS2 5×5. Турнір продовжить серію регулярних турнірів ROG CUP з CS:GO і стане першим турніром серії, який проходитиме по версії CS2.

Valve ввели чіткі правила щодо автографів учасників Мейджора в CS2. Нові умови розчарували багатьох професійних гравців

Автори порталу gamearena кажуть, що отримали доступ до листа, який Valve розіслала всім учасникам Мейджора з CS2. Там компанія дає настанови гравцям, яким критеріям мають відповідати автографи учасників Чемпіонату світу, які назавжди залишаться в грі.