Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Gambit Esports удачно начала путь в плей-офф ESL One Hamburg 2019 и в первом же матче выбила Vici Gaming в сетку лузеров.

600px-Fng_StarLadder_Minor

В дебютном матче плей-офф ESL One Hamburg 2019 встретились Gambit Esports и Vici Gaming. СНГ-коллектив уверенно расправился с китайцами на двух картах и прошел в финал виннеров. Противостоять Gambit будет против TNC Predator. Матч запланирован на 26 октября, 17:50 по киевскому времени.

Промежуточная сетка плей-офф:

Screenshot at Oct 24 21-36-24 

ESL One Hamburg 2019 проходит в период с 22 по 27 октября в Гамбурге, Германия. 12 команд сражаются за общий призовой фонд в размере $300,000. Следить за ходом матчей можно в нашем репортаже.

Материалы по теме

Чотири команди поборються за дві останні путівки на The International 11. Розклад матчів

0

Завершився передостанній день турніру Last Chance на The International 11. Лише дві найсильніші команди вийдуть на TI, а залишилося чотири претенденти.

Стали відомі результати китайської кваліфікації на The International 11

Завершилися китайські кваліфікації на The International 11 і визначилися три команди, які поїдуть на головний турнір року у світі Dota 2.

Gambit Esports розпустив склад з VALORANT та остаточно припинив діяльність. Коротко розповідаємо історію колись топового клубу Росії

Колись другий за розміром в Росії клуб Gambit Esports офіційно припинив своє існування. Головна сторінка сайту клубу видає помилку, а останній склад команди з VALORANT сьогодні було розпущено.

Догралися: чи є майбутнє у російського кіберспорту після 24 лютого? — монолог директора Gambit Esports

Комерційний директор Gambit Esports Давід Даштоян опублікував своє бачення майбутнього кіберспорту в Росії. В цілому навіть російська сторона згодна з тим, що російському кіберспорту скоріше за все настане кінець. Нагадаємо, що зараз Gambit знаходиться під потужними міжнародними санкціями, пов’язаними з війною в Україні та підтримкою клубом політики російського керівництва.  Нижче ми публікуємо переклад статті на