Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Колись другий за розміром в Росії клуб Gambit Esports офіційно припинив своє існування. Головна сторінка сайту клубу видає помилку, а останній склад команди з VALORANT сьогодні було розпущено.

Також повідомляється, що контракти не продовжили і з медіа-командою. 

За часів свого розквіту клуб налічував склади у CS:GO, Dota 2, VALORANT, LoL, Apex Legends та Fortnite, крім цього клуб мав ще й академії з Dota 2, LoL та CS:GO. 

Як це не дивно, історія клубу почалася в Україні. Після того, як власника клубу M5 Дмитра Смілянця в Амстердамі затримала поліція за протиправні дії та екстрадувала в США, провідний російський клуб залишився без фінансування.

Костянтин groove Пікінер не впав у відчай, а знайшов в Україні інвестора, який підтримав проект на плаву, більш того клуб почав активно розвиватися і набув розквіту, коли Данило Zeus Тесленко зміг привести склад з CS:GO до перемоги на Мейджорі в Кракові.

Після цього акції клубу швидко злетіли вгору і інвестор продав команду за декілька мільйонів доларів російській МТС.

Після того у клубу були злети та падіння, проте перед повномасштабним вторгненням Росії в Україну Gambit Esports займав міцні позиції принаймні в кількох дисциплінах. 

З початком війни проти клубу було введено санкції, які забороняли використовувати символіку клубу на турнірах та рекламувати спонсорів. У зв’язку з цим клуб почав продавати та розпускати склади. 

Найкращу угоду Gambit змогли укласти, продавши зірковий склад з CS:GO американській організації Cloud9. Проте експерти відмічали, що ціна була дуже привабливою через те, що у Gambit просто не було іншого виходу. Склади з інших дисциплін взагалі було просто розпущено. 

За час свого існування різні склади Gambit Esports виграли 5 786 000 доларів – це 32 місце у світовому рейтингу найуспішніших кіберспортивних клубів в історії. 

Найбільше грошей виграв склад з CS:GO – 3 282 000 доларів, на другому місці склад з Dota 2 – 716 000 доларів, а на третьому VALORANT – близько 500 000 доларів

Найбільшими досягненнями клубу можна вважати перемоги на PGL Major Krakow у 2017 році та IEM XV у 2021 році у дисципліні CS:GO. Перемога на MASTERS та друге місце на CHAMPIONS в дисципліні VALORANT у 2021 році. 

Поки невідомо, чи колись повернеться Gambit Esports, проте можна констатувати, що війна в Україні поступово знищує російський кіберспорт. 

Читайте також інтерв’ю з Woro2k про його шлях в кіберспорт та багато іншого. 

Материалы по теме

Zeus взяв інтервв’ю у headtr1ck. Дивитися відео

Zeus взяв цікаве годинне інтерв’ю з українцем і гравцем NiP Данилом headtr1ck Валітовим. Дізнатися багато цікавого про кар’єру молодого гравця, його гру в NiP, проблеми CS та багато іншого можна у відео.

Російська МТС списала кілька мільйонів доларів через закриття кіберспортивного клубу Gambit

Російська МТС повідомила про списання збитків на суму 207 мільйонів рублів (близько 2 мільйона доларів за нинішнім курсом) через переоцінку вартості кіберспортивного клубу Gambit Esports, діяльність якого було призупинено майже одразу після початку повномасштабного вторгнення в Україну.

Данило Zeus Тесленко поділився враженнями від Counter-Strike 2

0

Вихід CS2 повернув до життя навіть Данила Zeus Тесленко. Чемпіон світу в CS 1.6 і CS:GO вже точно не стане чемпіоном у CS2, але записав свої думки про нову гру.

Інтерв’ю Zeus з YEKINDAR з острова Балі. Відео та текстова версія

Zeus випустив інтерв’ю зі своїм колишнім протеже YEKINDAR в якому зірка Liquid розповів про багато цікавих моментів. Пропонуємо вашій увазі все найцікавіше з інтерв’ю у текстовому вигляді.