Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Evil Geniuses стали последними участниками MDL Macau 2019.

maxresdefault

Организаторы из Mars Media выдали инвайты  PSG.LGD,  Virtus.pro,  ViCi Gaming,  Team Liquid и  Evil Geniuses. Остальные три слота заняли китайские коллективы – EHOME (DPL S6), Royal Never Give Up (отборочные), Invictus Gaming (отборочные).

Шестой сезон DPL выиграла команда ViCi Gaming, но из-за того что они получили прямое приглашение этот слот заняли финалисты EHOME. Турнир пройдет с 20 по 24 февраля, 8 команд разыграют $300 000. Стоит отметить, что турнир не входит в систему Dota Pro Circuit.

Материалы по теме

Evil Geniuses виграли суд проти SumaiL, який тривав понад два роки

0

Після більш ніж двох років судових позовів суд присяжних ухвалив рішення на користь Evil Geniuses проти їхнього колишнього гравця Сумайла SumaiL Хасана за всіма пунктами.

Кінець легенди! Evil Geniuses повідомили про вихід з Counter-Strike через понад 20 років перебування в дисципліні

Легендарний північно-американський клуб Evil Geniuses офіційно повідомив про те, що йде з Counter-Strike. Клуб було створено ще у 1999 році, а у 2001 році з’явився перший склад з Counter-Strike.

Evil Geniuses розпустив свій жіночий склад з CS2

0

Американський клуб Evil Geniuses закрив ще один склад, цього разу під ніж потрапив жіночий склад з CS2. Про новину повідомила одна з гравчинь команди. Також вона зазначила, що планує залишити професійну сцену і зосередитися на навчанні.

Cloud9 викупили слот партнера BLAST у Evil Geniuses

0

Американський клуб Cloud9 офіційно викупив слот BLAST у Evil Geniuses, які найближчим часом за чутками залишать кіберспорт.