Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Після інтерв’ю CEO NAVI Євгена Золотарьова, в якому він висловив чітку позицію, щодо російських гравців NAVI, ми звернулися до лідерів думок — популярних стрімерів, аналітиків, тренерів та ексчемпіонів з метою дізнатись їх думки щодо майбутнього команди NAVI з CS:GO.

Нашими експертами виступили: 

— багаторазовий чемпіон світу, стравжня легенда, російськомовний харків’янин Данило ZEUS Тесленко;
— виходець донецької області, найкращий аналітик східної Європи Олександр Petr1k Петрик;
— львів’янин, чемпіон світу з CS 1.6 та легендарний коментатор Арсеній Ceh9 Триноженко;
— харків’янин, екстренер NAVI та збірної України Михайло Kane Благін;
— киянин, харизматичний та ексцентричний коментатор Олексій yXo Малецький.


 Українська версія

Данило Тесленко. Багаторазовий чемпіон світу з CS 1.6 та CS:GO

Я вважаю, що буде дурістю для Бумича, Електроніка та Перфекто не виїхати з Росії, залишитись у країні-агресорі, країні, в якій повністю поїхав дах, у якій усім промили мізки та де люди не розуміють, що відбувається і масово помиляються.

Їх нації подобається воювати замість того, щоб жити мирно та обирати таку націю, у якої не буде ані майбутнього, ані можливостей, нічого в них не буде, навіть на турніри перестануть пускати — це просто абсурд справжнісінький.

Я раджу хлопцям послухати грамотних людей і вибрати кар’єру, нормальне життя, тим більше, що NAVI відмінна сильна збалансована команда.

Але ходять чутки, що маразм бере гору і ми можемо побачити, що не всі дослухаються цих слів і деякі залишаться в Росії. Хто залишиться я не знаю, але я вірю, що мізків таки вистачить послухати грамотних людей. Я впевнений, що така думка у будь-якої адекватної людини, яка розуміється, що відбувається навколо.

Я вирішив не висловлюватися у себе в соцмережах, але зараз хотів би сказати, що мені дуже прикро, що багато (російських) гравців, знайомих, не висловлюється щодо того, що відбувається. Я розумію, що вони бояться, що їх заарештують, але це війна і тут треба було б їм сказати, що вони проти.

Я знаю, що тільки кілька гравців з величезного російського ком’юніті висловилися з цього приводу. Я вважаю, що це дуже погано з огляду на те, скільки нас, кіберспортсменів, спільного пов’язувало у житті, скільки було турнірів, скільки зустрічей, заходів. Сподіваюся, мине час, хлопці зрозуміють і дуже пошкодують про це.

Олександр Петрик. Найкращий аналітик східної Європи, популярний ютубер.

Я думаю, що без змін тут ніяк не обійтись. На місці NAVI я б зосередився на тому, щоб досягти успіху без росіян. Вже виграли мейджор, вже була ера. Треба нова мета. Як на мене, дуже круто буде виграти мейджор складом, більшість гравців якого — вихованці академії NAVI.

Михайло Благін. Екстренер NAVI та збірної України, відомий аналітик.

Насамперед я радий, що NAVI зайняли таку позицію. Я висловився про подібне рішення ще днів 10 тому, вважаю його максимально правильним і лояльним до російських гравців — зайвий раз доводить, ми робимо висновки щодо вчинків, а не за національністю! Як закінчиться ситуація, я не знаю. Я прихильник того, що чоловік повинен приймати рішення і він у сім’ї головний. Іноді настає момент, коли ти маєш зробити правильний вибір. Я сподіваюся, що склад залишиться незмінним.

Арсеній Триноженко. Чемпіон світу з CS 1.6, популярний коментатор, стрімер та ютубер.

Я все-таки думаю, що NAVI змінять свій склад, можливо залишиться хтось один чи двоє з росіян і будуть шукати заміну тим, хто піде. Можливо Перфекто залишиться, бо, наскільки я знаю, в нього є дозвіл на проживання в Україні, а всі інші можливо підуть, а можливо піде тільки Бумич чи тільки Електронік. Це буде вирішуватись керівництвом Наві разом з гравцями, бо цей виїзд — він майже назавжди, принаймні до зміни влади в Росії.

Олексій Малецький. Експерт CS, популярний коментатор.

Заява  Золотарьова — це заява нормальної людини, заява патріота, людини, яка розуміє всі жахи війни й для неї немає сірого, є чорне і біле.

Що стосується долі команди, наразі мене це не дуже цікавить, але скоріше за все вони спробують дограти до кінця травня в цьому складі, відіграють мажор, а потім, судячи зі слів CEO вони запропонували релокейт гравцям і хтось там погодився, а хтось ні, ну це я так зрозумів. Тому я думаю, що після мейджора будуть заміни. 

Я думаю, що вони і мейджор цей не виграють, думаю, що там мораль в команді дуже низька.Русская версия (для российских СМИ. Использовать только со ссылкой на источник)

Даниил Тесленко. Многократный чемпион мира по CS 1.6 и CS:GO

Я считаю, что будет глупостью для Бумыча, Электроника и Перфекто не выехать из России, остаться в стране-агрессоре, стране, у которой полностью поехала крыша, у которой всем промыли мозги и где люди не понимаю, что происходит и массово заблуждаются.

Их нации нравится воевать вместо того, чтобы жить мирно и выбирать такую нацию, у которой не будет ни будущего, ни возможностей, ничего у них не будет, даже на турниры перестанут пускать — это просто абсурд самый настоящий.

Я советую ребятам послушать грамотных людей и выбрать карьеру, нормальную жизнь,  тем более, что NAVI отличная сильная сбалансированная команда. 

Но ходят слухи, что маразм берет верх и мы можем увидеть, что не все прислушаются к этим словам и некоторые останутся в России. Кто останется я не знаю, но я верю, что мозгов все-таки хватит послушать грамотных людей. Я уверен, что такое мнение у любого адекватного человека, который разбирается и понимает, что происходит вокруг. 

Я решил не высказываться у себя в соцсетях, но сейчас хотел бы сказать, что мне очень обидно, что многие (российские) игроки, знакомые, не высказывается о том, что происходит. Я понимаю, что они боятся, что их арестуют, но это война и тут нужно было бы им сказать о том, что они против.

Я знаю, что только несколько игроков из огромного русского комьюнити высказались на этот счет. Я считаю, что это очень плохо учитывая то, сколько нас, киберспортсменов, общего связывало в жизни, сколько было турниров, сколько встреч, мероприятий. Надеюсь, пройдет время, ребята все поймут и очень пожалеют об этом.

Александр Петрик. Лучший аналитик восточной Европы, популярный ютубер.

Я думаю, что без изменений здесь не обойтись. На месте NAVI я бы сосредоточился на том, чтобы добиться успеха без россиян. Уже выиграли мейджор, уже была эра. Нужна новая цель. На мой взгляд, очень круто будет выиграть мейджор составом, большинство игроков которого — воспитанники академии NAVI.

Михаил Благин. Экстренер NAVI и сборной Украины, известный аналитик.

В первую очередь я рад, что NAVI заняли такую позицию. Я высказался о подобном решении еще дней 10 назад, считаю его максимально правильным и лояльным к российским игрокам – лишний раз доказывает, мы делаем выводы о поступках, а не по национальности! Когда закончится ситуация, я не знаю. Я сторонник того, что мужчина должен принимать решение, и он в семье главный. Иногда наступает момент, когда ты должен сделать правильный выбор. Я надеюсь, что состав останется неизменным.

Арсений Триноженко. Чемпион мира по CS 1.6, популярный комментатор, стример и ютубер.

Я все-таки думаю, что NAVI изменят свой состав, возможно останется кто-то один или двое из россиян и будут искать замену ушедшим. Возможно, Перфекто останется, потому что, насколько я знаю, у него есть разрешение на проживание в Украине, а все остальные возможно уйдут, а возможно уйдет только Бумыч или только Электроник. Это будет решаться руководством Нави вместе с игроками, потому, что этот выезд – он почти навсегда, по крайней мере, до смены власти в России.

Алексей Малецкий. Эксперт CS, популярный комментатор.

Заявление Золотарева — это заявление нормального человека, заявление патриота, человека, понимающего все ужасы войны и для него нет серого, есть черное и белое.

Что касается судьбы команды, сейчас меня это не очень интересует, но скорее всего они попытаются доиграть до конца мая в этом составе, отыграют мажор, а затем, судя по словам CEO, они предложили релокейт игрокам и кто-то там согласился, а кто-то нет, ну это я так понял. Потому я думаю, что после мейджора будут замены.

Я думаю, что они и мейджор этот не выиграют, думаю, что там мораль в команде очень низкая.

Материалы по теме

Як дивитися IEM Cologne 2022: трансляція, розклад, команди та цікаві факти

Починається IEM Cologne 2022 — одна з найцікавіших подій року у CS:GO. Пропонуємо нашим читачам разом спостерігати за цим надзвичайно цікавим турніром, який завершує перше півріччя у змагальному CS:GO найвищого рівня.

Рейтинг найкращих команда світу з CS:GO. Підбиваємо підсумки першого півріччя та відмічаємо значний прогрес українських команд

Після турнірів у вихідні сталося чергове оновлення світового рейтингу CS:GO, проте перша десятка майже не зазнала змін, бо великих турнірів не відбувалося, а грали в основному команди поза топом.

Арсеній Ceh9 Триноженко відкрив збір грошей на бойовий безпілотник, щоб нищити росіян

Колишній Чемпіон Світу у CS 1.6 Арсеній Ceh9 Триноженко вирішив не відставати від Притули та теж зібрати на безпілотник для ЗСУ.

ESL Impact Valencia 2022 — результати жіночого турніру з CS:GO з призовим у 100 тисяч доларів

Завершився великий жіночий турнір з CS:GO ESL Impact Valencia 2022. Польський склад NAVI Javelins завоював на турнірі 3-4 місце, з тріском програвши у півфіналі срібним призерам турніру FURIA.