Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Компанія Esports Entertainment Group (EEG) яка спеціалізується на азартних іграх, оголосила, що перегляне свій поточний портфель активів через проблеми з ліквідністю.

Під час фінансового звіту за 3 квартал 2022 року, який завершився 31 березня 2022 року, компанія оголосила про знецінення власних активів у сфері кіберспорту (комп’ютерні клуби Helix, турнірна платформа ggCircuit та кіберспортивна ліга EGL) на 38,6 мільйона доларів.

У звіті генеральний директор EEG Грант Джонсон заявив, що через брак ліквідності він не зміг монетизувати свої кіберспортивні організації.

Директор повідомив: «Ми не бачимо шляху до досягнення прибутковості в бізнесі кіберклубів Helix, враховуючи його значні накладні витрати та поточні капіталовкладення, і зараз працюємо над ліквідацією двох наших діючих центрів (усього п’ять)«.

«ggCircuit і EGL – це два активи, які ми не змогли ефективно монетизувати через обмеження ліквідності. Наша команда працює, щоб належним чином пропрацювати довгострокову стратегію для цих компаній, що дозволить нам краще визначити їх балансову вартість«.

EEG оголосила про придбання Helix, ggCircuit і EGL у 2020 році.

У результаті знецінення, поряд із загальними та адміністративними витратами на суму 14,34 млн доларів, компанія повідомила про чистий збиток у розмірі 63,8 млн доларів.


Коментар Gameinside: Легше відкрити чи купити комп’ютерні клуби ніж зробити їх стабільними та прибутковими, те саме стосується й інших проектів в кіберспорті, особливо в часи ковіду та інших глобальних потрясінь останнього часу. 

Материалы по теме

BLAST анонсували фінал сезону на острові Яс в Абу-Дабі. Вісім команд розіграють 1 мільйон доларів США

Вісім найкращих команд світу з Counter-Strike зустрінуться в Абу-Дабі в грудні на найбільшій події року BLAST Premier. Щорічний турнір, що проводиться в партнерстві з ADGaming, відбудеться на Etihad Arena на острові Яс перед живою аудиторією. Цього року турнір пройде з 14 по 18 грудня.

Сходження нової зірки! Українець привів свою команду до перемоги над Fnatic у фіналі за 75 тисяч доларів

В Україні тепер вже офіційно з’явилася нова зірка CS:GO. Якщо раніше навколо Woro2k лише точилися розмови та розглядалися перспективи, сьогодні він на ділі довів, що може стати в один рядок з найкращими гравцями світу.

Відразу три українські команди з CS:GO вийшли у Play-off турніру Esport Tour 2022 Series 2

0

Відразу три українські команди пройшли у Play-off турніру Esport Tour 2022 Series 2. EC Kyiv, B8 та Iron Branch вийшли зі своїх груп у ТОР-8 міжнародного турніру з призовим фондом  5 тисяч доларів США.

Українська кіберспортивна академія The Champions відновила свою роботу

Відновили свою роботу наші друзі українська кіберспортивна академія The Champions. Це єдина в Україні академія кіберспорту з професійним підходом, де організацією та навчанням займаються справжні професіонали.