Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Компанія Esports Entertainment Group (EEG) яка спеціалізується на азартних іграх, оголосила, що перегляне свій поточний портфель активів через проблеми з ліквідністю.

Під час фінансового звіту за 3 квартал 2022 року, який завершився 31 березня 2022 року, компанія оголосила про знецінення власних активів у сфері кіберспорту (комп’ютерні клуби Helix, турнірна платформа ggCircuit та кіберспортивна ліга EGL) на 38,6 мільйона доларів.

У звіті генеральний директор EEG Грант Джонсон заявив, що через брак ліквідності він не зміг монетизувати свої кіберспортивні організації.

Директор повідомив: «Ми не бачимо шляху до досягнення прибутковості в бізнесі кіберклубів Helix, враховуючи його значні накладні витрати та поточні капіталовкладення, і зараз працюємо над ліквідацією двох наших діючих центрів (усього п’ять)«.

«ggCircuit і EGL – це два активи, які ми не змогли ефективно монетизувати через обмеження ліквідності. Наша команда працює, щоб належним чином пропрацювати довгострокову стратегію для цих компаній, що дозволить нам краще визначити їх балансову вартість«.

EEG оголосила про придбання Helix, ggCircuit і EGL у 2020 році.

У результаті знецінення, поряд із загальними та адміністративними витратами на суму 14,34 млн доларів, компанія повідомила про чистий збиток у розмірі 63,8 млн доларів.


Коментар Gameinside: Легше відкрити чи купити комп’ютерні клуби ніж зробити їх стабільними та прибутковими, те саме стосується й інших проектів в кіберспорті, особливо в часи ковіду та інших глобальних потрясінь останнього часу. 

Материалы по теме

З російського клубу Virtus.pro зняли всі санкції

Російський клуб Virtus.pro зміг вийти з під міжнародних санкцій, які було на нього накладено через війну в Україні. В останні місяці клуб активно працював над тим, щоб знову грати під своєю історичною назвою, яку був вимушений змінити на Outsiders. Наразі фактично всі великі турнірні оператори зняли санкції з ведмедів і дозволили Virtus.pro виступати під своєю

Стали відомі всі пари першого туру RMR BLAST Paris Major. На B8 і Monte чекає складне випробування

0

Стали відомі всі перші пари турнірів RMR, через які команди будуть пробиратися до Мейджора в Парижі. Нагадаємо, що в трьох регіонах команди гратимуть швейцарку і система відбіркових досить складна, а от в азійському регіоні все просто, команди грають звичайну сітку Double Elimination.

Видавець ігор Brawl Stars та Clash of Clans повністю закриває свої ігри для росіян

0

Розробник відомих мобільних кіберспортивних дисциплін Brawl Stars та Clash of Clans компанія Supercell повідомила про повний вихід з Росії через триваючу агресію цієї країни проти України. Компанія не просто видалила російські додатки з онлайн-магазинів, а і заблокує всіх існуючих користувачів з Росії та Білорусі у найближчому оновленні навесні цього року.

VCT EMEA 2023: дати, формат, розклад першого тижня та як дивитися

Регулярний сезон VCT EMEA 2023 розпочнеться 27 березня і триватиме до 19 травня, ігри відбудуться в середу (1x Bo3), четвер (2x Bo3’s) і п’ятницю (2x Bo3’s). Тиждень 1 буде винятком із цього правила: п’ять днів гри з понеділка по п’ятницю, з 2 Bo3 кожного дня, і всі команди гратимуть двічі.