Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Американський клуб Evil Geniuses закрив ще один склад, цього разу під ніж потрапив жіночий склад з CS2. Про новину повідомила одна з гравчинь команди. Також вона зазначила, що планує залишити професійну сцену і зосередитися на навчанні.

Після закриття складу жіноча американська сцена CS2 виглядає майже повністю зруйнованою, бо там залишився лише один професійний клуб FlyQuest RED. 

Нагадаємо, що останнім часом легендарний клуб EG систематично виходить з кіберспорту. Раніше він попрощався зі своїм найбільшим активом – чоловічим складом з CS2, а також продав слот у франшизній лізі BLAST клубу Cloud9, за чутками за 1 мільйон доларів США. 

Колишній жіночий склад EG

Long “PiggyKiki” Kiki
Kiara “m1lky” Makua
Tilde “7licious” Byström
Juliana “Juli” Tosic
Vanessa “vanessa” Gideon
Joseph “Muenster” Lima (Coach)

Материалы по теме

Evil Geniuses виграли суд проти SumaiL, який тривав понад два роки

0

Після більш ніж двох років судових позовів суд присяжних ухвалив рішення на користь Evil Geniuses проти їхнього колишнього гравця Сумайла SumaiL Хасана за всіма пунктами.

Кінець легенди! Evil Geniuses повідомили про вихід з Counter-Strike через понад 20 років перебування в дисципліні

Легендарний північно-американський клуб Evil Geniuses офіційно повідомив про те, що йде з Counter-Strike. Клуб було створено ще у 1999 році, а у 2001 році з’явився перший склад з Counter-Strike.

Cloud9 викупили слот партнера BLAST у Evil Geniuses

0

Американський клуб Cloud9 офіційно викупив слот BLAST у Evil Geniuses, які найближчим часом за чутками залишать кіберспорт.