Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Північноамериканська кіберспортивна організація Evil Geniuses представила нову спеціалізовану студію з повним набором послуг.

Студію очолить Джон Юнг, віцепрезидент організації з операцій та студії, який приєднався після дворічної роботи в Banner Studios.

Запуск студії відбувся після того, як організація поставила за пріоритет розширення свого колективу контент-мейкерів. Згідно з релізом, студія використовуватиметься для «створення привабливого контенту».

«Evil Geniuses використовує інший підхід до своєї програми творців, активно залучаючи людей з різним походженням та досвідом, які пропонують унікальні перспективи та переконливі історії, якими можна поділитися зі спільнотою», – поділився Юнг.

«З запуском нової студії контенту Evil Geniuses у наших творців тепер буде ще більше можливостей поділитися цими надихаючими історіями завдяки доступу до додаткових ресурсів та інструментів, у тому числі у співпраці з креативниками нашої студії та нашими партнерами».

Нова студія вже зробила низку контент-проектів, включаючи новий документальний серіал під назвою EG Files, який розказує про виступ команди на  League Championship Series (LCS), а також відео з генеральним директором організації Ніколь ЛаПойнт Джеймсон.

Материалы по теме

Evil Geniuses проводять цікавий експеремент, вони найняли 15 професійних гравців, яких будуть міксувати між собою

0

Американський клуб Evil Geniuses офіційно підписав два мікси з CS:GO — Carpe Diem та Party Astronauts. Тепер в EG є відразу три склади та 15 гравців.

Evil Geniuses объявили капитана обновленного состава

0

Экс чемпиона мейджора Джейка Stewie2k Йипа назначили капитаном состава Evil Geniuses. Об этом стало известно из Twitter клуба.

MSS покинул Evil Geniuses — американский киберспортсмен находится в поисках команды

0

Американский игрок Ариф MSS Анвар в своём твиттере сообщил, что его прибывание в Evil Geniuses в качестве стендина на DPC 2021-2022 для Северной Америки закончилось. На данный момент он хочет заняться стримами и подыскивает новую команду.