Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Тотальним домінуванням Falcons завершився 22-й сезон DreamLeague. Найпрестижніша ліга з Dota 2 проходила онлайн і 16 команд розіграли 1 мільйон доларів США.

Team Falcons не надто напружувалися на першій груповій стадії, зігравши п’ять нічиїх і лише двічи перемігши, проте у другій груповій стадії команда не програла жодного матчу, як і у Play-off. Таким чином Яструби не програли за лігу жодного матчу, а у фіналі перемогли росіян з BetBoom з рахунком 3-0. За перемогу колектив отримав 300 тисяч доларів США.

На піку турнір зібрав 310 тисяч глядачів, що на чверть менше, ніж показники попереднього сезону, але значно більше, ніж у двадцятому сезоні. 

Материалы по теме

Team Falcons стали переможцями ESL One Birmingham 2024

0

Впевненою перемогою Team Falcons завершився ESL One Birmingham 2024. У фіналі міжнародний склад не мав жодних проблем проти росіян BetBoom і переміг з сухим рахунком 3-0.

dupreeh воз’єднався з Zonic і Magisk, підписавши контракт з Falcons

0

П’ятиразовий чемпіон Мейджорів Пітер dupreeh Расмуссен приєднався до Team Falcons. Таким чином найтитулованіший на планеті каесер возз’єднався зі своїми товаришами Zonic і Magisk, з якими виграв кілька титулів за Astralis і Мейджор в Парижі в складі Vitality.

s1mple провалив повернення на професійну сцену! Falcons програли ноунеймам і вилетіли з BLAST

Ніхто не знає суми, за яку Falcons орендували s1mple у NAVI, але цю угоду можна сміливо назвати однією з найпровальніших угод року.