Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Федерація кіберспорту України у червні проведе відбіркові змагання на чемпіонат світу від Міжнародної федерації кіберспорту (IESF).

Змагатись за вихід у ЛАН фінал будуть спортсмени національної збірної команди у дисциплінах CS:GO, Dota 2, PUBG та Mobile Mobile Legends. У кваліфікаціях, які проходитимуть онлайн, братимуть участь гравці з 33 Європейських країн.

Цього року вперше в Україні буде представлено одразу дві мобільні дисципліни. Наразі не відомо, чи зможуть наши кіберспортсмени отримати дозвіл на виїзд за кордон на фінальну частину змагань.

Минулого року наші кіберспортсмени грали на Чемпіонаті Європи і посіли там призове місце в дисципліні CS:GO, проте бойкотували Чемпіонат Світу через присутність там росіян.

Розклад матчів наших спортсменів та посилання на міжнародну трансляцію UESF обіцяє анонсувати найближчим часом.

Материалы по теме

Збірна України з CS2 виграла східноєвропейські відбіркові на Чемпіонат світу WEC2024. Всі команди, що представлятимуть там Європу

Збірна України з CS2, цього року представлена командою KONo, стала переможцем східноєвропейської кваліфікації на Чемпіонат світу збірних WEC2024, який має відбутися в Саудівській Аравії наприкінці року.

Збірну Хорватії дискваліфікували з відбіркових на Чемпіонат світу

0

Збірну Хорватії з CS2 будо дискваліфіковано з європейських відбіркових до Чемпіонату світу серед збірних WEC2024. Порушення було встановлене не античитом, а суддями турніру після гри проти збірної Ізраїлю.

Збірні України в шести дисциплінах розпочали європейські кваліфікації на Чемпіонат світу WEC24

Федерація кіберспорту України UESF повідомила, що розпочались Європейські кваліфікації на Чемпіонат світу від IESF. В усіх перерахованих дисциплінах братимуть участь українські збірні, які було визначено на національних кваліфікаціях навесні цього року. 

Чотири гравці з Росії змінили триколор на прапор Бахрейну і представляють цю країну на Чемпіонаті світу IESF

0

Чотири росіянина виступають на IESF World Esports Championship 2024: Asia and Oceania Qualifier за збірну… Бахрейна.