Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Федерація кіберспорту України у червні проведе відбіркові змагання на чемпіонат світу від Міжнародної федерації кіберспорту (IESF).

Змагатись за вихід у ЛАН фінал будуть спортсмени національної збірної команди у дисциплінах CS:GO, Dota 2, PUBG та Mobile Mobile Legends. У кваліфікаціях, які проходитимуть онлайн, братимуть участь гравці з 33 Європейських країн.

Цього року вперше в Україні буде представлено одразу дві мобільні дисципліни. Наразі не відомо, чи зможуть наши кіберспортсмени отримати дозвіл на виїзд за кордон на фінальну частину змагань.

Минулого року наші кіберспортсмени грали на Чемпіонаті Європи і посіли там призове місце в дисципліні CS:GO, проте бойкотували Чемпіонат Світу через присутність там росіян.

Розклад матчів наших спортсменів та посилання на міжнародну трансляцію UESF обіцяє анонсувати найближчим часом.

Материалы по теме

ВІДЕО: про скандали IESF та їх зв’язки з Росією

0

Ми неодноразово писали про чисельні зашквари всесвітньої федерації кіберспорту, але ви могли щось пропустити. Якщо так, то на каналі Кацапського Інферно з’явилося відео з якого ви можете дізнатися про корупцію в IESF, зв’язки керівників з Росією і розбан на турнірах росіян.

Чемпіонат Світу IESF зібрав топові перегляди у Mobile Legends і провалився у всіх інших дисциплінах

Чемпіонат Світу IESF став ТІР-1 турніром, але тільки в одній дисципліні. В грі Mobile Legends чемпіонат зібрав вражаючу кількість глядачів, а от в інших дисциплінах показав рівень тір-3 турнірів.

Саудівська Аравія прийматиме наступний Чемпіонат Світу IESF — це гарантує турніру всесвітню популярність

Саудівська Аравія продовжує монополізувати кіберспорт. Після грандіозного фестивалю Gamers8, на якому було розіграно цього року 45 мільйонів доларів США, саудити в наступному році проведуть не тільки Gamers8, а і Чемпіонат Світу IESF.

Факти щодо рішення Річних Загальних Зборів 2023 та участі Росії та України — всесвітня федерація IESF намагається виправдатися

0

Всесвітня федерація IESF намагається виправдатися за своє ганебне рішення повернути росіян під їх власним прапором на турніри. У своєму останньому зверненні керівництво IESF каже, що рішення було ухвалене демократичним шляхом і тому цілком правомірне, а керівництво IESF підтримує Українців і виступає за мир.