Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Gambit Esports одержали победу над Entropiq в полуфинале верхней сетки плей-офф на Funspark ULTI 2021 со счетом 2:1. Gambit Esports проходят дальше, где сразятся с победителем пары K23 — BIG. А Entropiq в свою очередь падают в сетку лузеров, где сыграют с Astralis.

Следующий матч Gambit Esports запланирован на 23 января, а Entropiq поборются с Astralis уже завтра в 16:00 по Киеву.

Общую статистику матча Gambit Esports — Entropiq вы можете наблюдать ниже:

Турнирная сетка сейчас выглядит следующим образом:

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: s1mple о том, кто попадёт в будущий топ-HLTV 2022 года: «Говорить, что это m0NESY, будет слишком банально»

Funspark ULTI 2021 проходит с 18 по 24 января в онлайн-формате. На этом турнире 8 команд разыгрывают призовой фонд в размере $250 000.

Материалы по теме

Перехід українця SENSEI в російську команду Entropiq під час війни — реакція спільноти та лідерів думок

Новина про те, що черговий українець буде виступати за російську команду, сколихнула українську кіберспортивну спільноту. Про перехід SENSEI до Entropiq висловилися Олександр Петрик та Іван Шевцов, також багато негативних коментарів залишили українці в різних пабліках.

Entropiq виставляють Elian на трансфер. Українець SENSEI зіграє за російську команду в якості заміни на ESL Challenger Rotterdam

Організація Entropiq офіційно виставила на трансфер свого снайпера Elian і оголосила, що на закритих кваліфікаціях на ESL Challenger Rotterdam зіграє з стендином українцем SENSEI, про що ходили чутки раніше. 

Інсайдер OverDrive пророкує, що українець SENSEi буде грати за російську комнаду Entropiq

За інформацією російського інсайдера OverDrive український гравець SENSEi проходить тест в російській команді Entropiq на місце El1an. Якщо інформація підтвердиться, гравець, який ще зовсім недавно виступав за збірну України та зайняв друге місце на Чемпіонаті Європи, поставить хрест на своїй кар’єрі в рідній країні.

Gambit Esports розпустив склад з VALORANT та остаточно припинив діяльність. Коротко розповідаємо історію колись топового клубу Росії

Колись другий за розміром в Росії клуб Gambit Esports офіційно припинив своє існування. Головна сторінка сайту клубу видає помилку, а останній склад команди з VALORANT сьогодні було розпущено.