Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Стал известен соперник Gambit Esports в финале нижней сетки ONE Esports Dota 2 World Pro Invitational Singapore 2019.

Screenshot_25

Команда  ViCi Gaming после попадания в нижнюю сетку прошла TNC Predator, Team Secret и Alliance. У команды rOtk на пути к гранд-финалу остался еще один противник —  Gambit Esports, которые уступили в финале верхней сетки Evil Geniuses.

Gambit Esports является последним участником турнира из СНГ региона.  Natus Vincere заняла 7-8 место, а  Virtus.pro закончила выступление на 6 строчке.

ONE Esports Dota 2 World Pro Invitational 2019 проходит в Сингупуре с 17 по 22 декабря. 12 коллективов разыграют призовой фонд в размере $500 000, где победителю достанется $200 000.

Материалы по теме

Чотири команди поборються за дві останні путівки на The International 11. Розклад матчів

0

Завершився передостанній день турніру Last Chance на The International 11. Лише дві найсильніші команди вийдуть на TI, а залишилося чотири претенденти.

Стали відомі результати китайської кваліфікації на The International 11

Завершилися китайські кваліфікації на The International 11 і визначилися три команди, які поїдуть на головний турнір року у світі Dota 2.

Gambit Esports розпустив склад з VALORANT та остаточно припинив діяльність. Коротко розповідаємо історію колись топового клубу Росії

Колись другий за розміром в Росії клуб Gambit Esports офіційно припинив своє існування. Головна сторінка сайту клубу видає помилку, а останній склад команди з VALORANT сьогодні було розпущено.

Догралися: чи є майбутнє у російського кіберспорту після 24 лютого? — монолог директора Gambit Esports

Комерційний директор Gambit Esports Давід Даштоян опублікував своє бачення майбутнього кіберспорту в Росії. В цілому навіть російська сторона згодна з тим, що російському кіберспорту скоріше за все настане кінець. Нагадаємо, що зараз Gambit знаходиться під потужними міжнародними санкціями, пов’язаними з війною в Україні та підтримкою клубом політики російського керівництва.  Нижче ми публікуємо переклад статті на