Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Провал на фондовій біржі і номінальне банкрутство Faze Clan призвели до того, що клуб було продано і до нього повертаються його засновники Benks, Temperrr і Apex.

Проблемний актив, який володіє багатьма чемпіонськими складами, але знецінився на біржі майже до нуля через низку скандалів і неспроможність знайти прибуткову бізнес-модель, було продано конкуренту – холдингу GameSquare, до якого входить кілька компаній в сфері геймінгу та кіберспорту серед яких і команда Complexity.  

У GameSquare повідомили, що клуб було придбано за ринковою ціною. За рік з моменту виходу на біржу, коли клуб оцінили трохи менше ніж в один мільярд доларів США, ціна його акцій постійно падала і наразі становила близько 16 мільйонів доларів США. Фактично можна припустити, що Faze викупили у 50-60 разів дешевше, ніж він оцінювався у 2021 році. 

GameSquare також повідомляють, що всі ключові посади посядуть колишні засновники FaZe, які і зробили його популярним.

  • Річард «FaZe Banks» Бенгтсон стане генеральним директором FaZe Clan, який працюватиме як дочірня компанія та незалежний підрозділ GameSquare. 
  • Томас «FaZe Temperrr» Олівейра стане президентом FaZe Clan
  • Юсеф «FaZe Apex» Абдельфаттах стане головним операційним директором FaZe Clan

В GameSquare вважають що запорукою успіху клубу стане поєднання легендарності FaZe і потужна інфраструктура GameSquare. 

Остаточне закриття угоди заплановане на кінець 2023 року, після того, як його схвалять акціонери FaZe. Згідно з угодою нинішні акціонери GameSquare володітимуть приблизно 55% нової об’єднаної компанії, а акціонери FaZe Clan матимуть приблизно 45%.

Залишається невідомим, як об’єднана організація буде вирішувати конфлікт інтересів, який утвориться одразу в кількох дисциплінах, бо відомо, що в більшості кіберспортивних дисциплін не допускається участь двох складів однієї організації, навіть якщо вони виступають під різними брендами. 

Complaxity має у своєму складі команди з 11 дисциплін, FaZe представлена в 15 дисциплінах. Клуби перетинаються принаймні в шести дисциплінах: CS, FIFA, Fortnite, Halo, Rocket League, Apex Legends, тому ймовірно на нас очікує скорочення або об’єднання цілого ряду команд під одним з брендів.  

Материалы по теме

XTQZZZ повернувся в Vitality, а Apex продовжив контракт до кінця 2026 року

0

Vitality офіційно підтвердили підписання свого колишнього тренера XTQZZZ. 34-річний спеціаліст фактично створював французський склад бджілок у 2018 році і тренував його три роки, поки не був замінений на zonic в момент, коли склад перейшов до інтернаціонального формату. 

Від 1 мільярда доларів до майже нікчемності: у клану FaZe закінчився хайп – переклад статті видання Bloomberg

Правління звільнило генерального директора Лі Трінка після різкого падіння акцій FaZe Clan. А авторитетне вивдання Bloomberg опублікувало велику статтю про історію злету і провалу FaZe на тлі карколомного падіння акцій компанії, яка знаходиться у дуже скрутному становищі. Пропонуємо вашій увазі повний переклад матеріалу.

FaZe Clan звільнили директора на тлі рекордного падіння ціни акцій

Рада директорів FaZe Clan розірвала контракт із генеральним директором Лі Трінком на тлі безкінечного падіння акцій клубу, через що компанія може залишити біржу Nasdaq вже дуже скоро.