Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Команда OldG сыграет во вторых открытых квалификациях на IEM New York 2020 CIS. Об этом у себя в Twitter ссобщил Ладислав Guardian Ковач.

https://twitter.com/guardiancsgo/status/1293237979142672385

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Когда Gambit Youngsters станут основным составом? Интервью с главным тренером команды

В этот микс помимо Ковача войдут: Даурен Adren Кыстаубаев, Михаил Dosia Столяров  Александр Lamp Новый и Зигимантас Nukkye Сипалис. Вторая открытая квалификация пройдёт завтра и послезавтра.

Напомним, что 3 августа стали известны команды-участники основной части турнира IEM New York 2020 в регионе СНГ. С ними Вы можете ознакомится вот здесь. Призовой фонд турнира составит 50 тысяч долларов США и RMR-очки для мейджора ESL One Rio 2020.

Еще больше материалов вы сможете найти, подписавшись на наш телеграм-канал!

 

Материалы по теме

Казахстанська команда за участі Dosia зіграє в турнірі Путіна за 500 тисяч доларів

Казахстанська команда в якій виступають пенсіонери і чемпіони Мейджора Dosia та mou виступить на турнірі від Путіна “Ігри майбутнього”, який відбудеться в березні у Казані. В дисципліні CS2 буде розіграно 500 тисяч доларів США, що ставить ці змагання на один рівень з багатьма топовими турнірами, принаймні за розміром призового фонду.

Колишня дівчина Сімпла зіграє на пропагандистському турнірі від Департаменту транспорту Москви

Росіяни продовжують просувати свою країну через кіберспорт, створюючи інфоприводи для внутрішньої та зовнішньої аудиторії. Після того, як в CS2 додали майстерню карт і з’явилася можливість додавати кастомні карти, росіяни миттєво випустили  карту московського метрополітену.

На Inferno в CS2 розробники видалили історичну табличку Адама Фріберга і плакат Dosia

0

Пам’ятна табличка Адама Фріберга на банані та плакат Михайла Dosia Столярова на піті – дві знакові згадки про фантастичні моменти, які були частиною Inferno у CS:GO були видалені в оновленій версії Inferno у CS2. 

Dosia косплеїть Рогозіна. Арсеній Триноженко звинуватив росіянина у торгівлі власною дупою

0

Колишні суперники старої школи українець Арсеній Ceh9 Триноженко та росіянин Михайло Dosia Столяров посперечалися в інтернеті. Річ у тому, що Dosia повідомив, що вирішив взяти участь у пропагандистській акції “Безсмертний полк” але не в реальному житті, бо цього року акцію в Росії скасували, а в грі Maincraft.