Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Организаторы объявили команды, получившие приглашения на закрытую часть квалификаций к турниру DreamHack Open Tours 2017.

angel

HellRaisers, cis FlipSid3,  Kinguin и  LDLC получили приглашения на закрытые квалификации к DreamHack Open Tours, ещё четыре команды пройдут через открытые отборочные турниры, которые начнутся сегодня. В закрытом этапе восемь коллективов разыграют путевку на LAN-финал турнира.

В Северной Америке точно такой же формат:  NRG,  Misfits,  Luminosity и  eUnited уже получили инвайты на закрытую часть, ещё четыре команды должны пройти через отборочный этап чтобы присоединиться к приглашенным командам и побороться за квоту на LAN-финал.

Список участников турнира DreamHack Tours 2017:

G2
EnVyUs
cis Na`Vi
Heroic
Gambit
mousesports
Победитель квалификаций в Европе
Победитель квалификаций в Северной Америке

Материалы по теме

Відео з WCG 2003 UA! Як грали Maverick, Powered by, HellRaisers, TrezZ, pro100 і moralezz понад 20 років тому

Відомий український мувімейкер Антон toni Малько вирішив увічнити легендарні ігри з легендарного WCG 2003, які відбулися, складно повірити, понад 20 років тому. На тому турнірі, попри домінацію Києва, перемогли одесити Maverick і саме вони представляли Україну в Сеулі – Південна Корея.

Maincast відмовилися від прав на російськомовні трансляції ESL та Dreamhack. Причини, версії та висновки надважливої події

Українська студія кіберспортивних трансляцій Maincast втратила права на трансляції турнірів ESL та Dreamhack російською мовою. В офіційному коментарі студія наголошує, що свідомо відмовилася від трансляцій російською мовою і продовжить транслювати всі події ESL українською принаймні до 2027 року.

Потягнуло на батьківщину – колишні HellRaisers перейшли під крило російського проекту 9 Pandas

0

Колишній клуб HellRaisers оголосив про перехід під російський тег 9 Pandas. Хоча після відмови від українського тегу HR ходило багато чуток, що команда створить свій клуб, цього не сталося.

Російський клуб, який використовував назву HellRaisers, нарешті відмовився від використання історичної української назви

Так звана команда HellRaisers, яка повністю складається із росіян і використовувала історичний український тег через те, що їм це дозволив офіційний власник ТМ HellRaisers, повідомила, що нарешті відмовляється від назви HR.