Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Новый мидер команды Team Empire Богдан Iceberg Василенко резко высказался в адрес киберспортсмена Никиты Daxak Кузьмина. Но такие заявления не стали беспочвенными, Iceberg  заступился за Данила Dendi Ишутина. Ранее керри состава Winstrike Team назвал Dendi овощем, но отметил, что игрок всё равно старается и заслуживает уважения.

Богдан Iceberg Василенко:

Я не считаю его ху*вым игроком. Он просто шизик, ему надо сходить к лечащему врачу, советую выговориться. Может, полегчает, не знаю. Или что у него там случилось, я просто хз. Короче, советую ему подлечиться. Я недавно читал одну новость… Ну вот как можно так выражаться, когда человек выиграл TI, а ты в своей жизни них*я не выиграл.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: «Бывшие тиммейты Dendi крушат первый дивизион…» Что нужно сделать B8 Esports, чтобы начать побеждать в Dota 2 — мнения экспертов

Он говорит: «Каким бы Dendi ни был клоуном, он старается хотя бы». Каким клоуном? Это ты безмозглый клоун, потеха 13-летних школьников. Dendi — человек-легенда в доте.

13 декабря керри состава Winstrike Team Никита Daxak Кузьмин высказался по поводу украинского мидера B8 Esports Данила Dendi Ишутина. На своём стриме он похвалил лидера за старания и целеустремленность, даже несмотря на то, что команда Ишутина в последнее время показывает плохие результаты. На трансляции он также назвал Dendi овощем.

Материалы по теме

Рік тому українські кібердіячі зробили спільне звернення, намагаючись зупинити війну. Розповідаємо, як трансформувалася їх позиція протягом року

Рівно рік тому, 5 березня 2022 року, коли російські війська стояли під Києвом, на каналі Natus Vincere вийшло відео з закликом відомих кіберспортивних діячів зупинити війну. У відео знялося більш як 10 відомих українських і навіть російських зірок кіберспорту, блогерів, аналітиків і ведучих, яких звернулися до кіберспортивної спільноти із закликом не мовчати і допомогти зупинити

Сам Гейб Ньюелл привітав Dendi з мільйоном підписників на Twitch

0

Сам Гейб Ньюелл — засновник Valve, компанії, яка створила гру Dota 2, на трансляції поздоровив Данила Dendi Ішутіна з мільйоном підписників та Twitch.

B8 звільнили MoOz і шукають нового гравця, а також виклали фотосессію з тренувальної бази в Мексиці

0

Динило Dendi Ішутін повідомив, що команда вирішила розійтися з перуанським гравцем MoOz і підшукує нового гравця у склад B8 з Dota 2. Також команда виклала декілька професійних фото з Мексики, де вони грали перший сезон DPC і де будуть грати й надалі.

Daxak розповів всю внутрішню кухню BetBoom та HellRaisers — повний переклад підкритого листа скандального гравця

В регіоні Східної Європи триває скандал навколо кіка з кіберспортивного клубу HR кері команди Нікити Daxak Кузьміна. Команда, що відібралася на Мейджор, несподівано звільнила свого найбільш медійного і скандального гравця. Швидку чутки про конфлікт Daxak і no fear підтвердилися, а з часом Кузьмін на одному з російських кіберспортивних порталів опублікував відкритого листа, в якому детально