Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Вперше за останні шість років легендарний гравець класичного складу NAVI Єгор Маркелов запустив особистий стрім. Трансляція одразу зібрала понад дві тисячі глядачів, а в чаті почалася справжня вакханалія.

На пропозицію глядачів бахнути в ефірі пивка легендарний гравець повідомив, що перестав вживати алкоголь, також Марік не виключаю повернення на просцену, проте останнім часом грав не багато, бо вийшов аддон до WoW, його улюбленої гри в останні роки. 

Материалы по теме

Батько Єгора Маркелова став зіркою інтернету з гумористичною піснею про Росію

Батько Єгора Маркелова засвітився у телеграм каналі Невзорова з гумористичною та правдивою піснею про Росію. Лише за кілька годин відео зібрало понад 320 тисяч переглядів, 10+ тисяч вподобайок та майже 560 коментарів.

Woro2k, s1mple, Zeus, Markeloff та інші професійні гравці та медійні особи зустрінуться в Медіалізі з CS:GO

Нова кіберспортивна організація ECO (Europe Cybersports Organisation) анонсувала Медіалігу – змагання з CS:GO у яких братимуть участь зірки українського КС та різноманітні медійні персони.

Єгор Маркелов повертається у CS:GO в дуже несподіваному амплуа

0

Несподівано на професійну сцену із забуття повертається легендарний Єгор Маркелов. Українець, який був найкращим гравцем року і вигравав все, що тільки можна у свій час, обрав абсолютно несподіване амплуа.