Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

В той час, як трансляції Dota 2 та LoL втрачають популярність, CS:GO продовжує тішити своїх шанувальників. Вже на першому етапі IEM Rio Major було побито рекорд стадії претендентів всіх попередніх Мейджорів.

Матч Imperial проти Vitality на піку дивилося близько 700 000 глядачів, матч Furia проти BiG дивилося 699 000 глядачів, а гру Imperial проти 9z дивилося 522 000 глядачів. 

Загалом же поки Мейджору далеко до найвищих показників попереднього Чемпіонату Світу, який на своєму піку зібрав колосальні 2 748 434 глядачів, але новий рекорд на стадії претендентів дає надії, що цього року пік глядачів вперше перетне цифру у три мільйони. 

Ці сподівання звісно будуть залежати від долі бразильських команд на турнірі, бо саме бразильська аудиторія дає неймовірний буст переглядів. 

Водночас показники українськомовної та російськомовної трансляцій покищо виглядають дуже невтішними. Українськомовну на піку дивилося лише 2044 глядачів, трансляцію російською дивилося 68 000, що в рази менше, ніж дивилося доту на нещодавньому TI. З іншого боку головний магніт — команда NAVI ще не розпочала боротьбу, тож армія вболівальників чорно-жовтих ще не прокинулася.

Материалы по теме

Хедшот або камшот? Відома порнозірка зробила дійсно цікаве інтервью з легендами CS:GO з IEM Rio Major

0

Популярна порнозірка Eva Elfie, соціальні мережі якої нараховують мільйони підписників, продовжує привертати увагу до кіберспорту.

Найкращий Мейджор в історії? Аналізуємо плюси та мінуси IEM Rio Major 2022

На цих вихідних завершився IEM Rio Major — головний турнір другої половини 2022 року з CS:GO і саме час підбити підсумки. По ігровій частині це добре зробив Андрій Присяжний у своїй колонці, тому в цьому матеріалі ми більше поговоримо про загальні враження від турніру, цифри та тенденції.

Капітани фіналістів Мейджора з CS:GO стали найкращими клатчерами турніру в Ріо

0

Капітани команд-фіналісток IEM Rio Major встановили своєрідний рекорд, вигравши найбільше клатчів на стадіях легенд та чемпіонів серед усіх учасників.

Road To Rio. Підсумки турніру в Бразилії від Андрія Присяжного

Андрій Присяжний в авторській колонці підбиває підсумки IEM Rio Major, що вчора завершився у бразильському Ріо. Цей Мейджор можна називати гарним чи поганим, але на сто відсотків він нікого не залишив байдужим. Авторська колонка Андрія Присяжного, автора тг-каналу 16 раунд.  Instagram: @OfficialMr_Jury twitter: @OfficialMr_Jury Якщо ви також хочете розвивати українську спільноту та ділитися думками з