Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Організатори Major Rio зрозуміли, що треба іти на зустріч уболівальникам і кардинально змінили формат турніру. Вдруге в історії мейджорів ігри на сцені в присутності глядачів пройдуть не тільки у фінальній стадії Play-off, а і на стадії претендентів.

ESL оголосила про розширення продажів квитків на IEM Rio на всі три етапи Major, продаж квитків розпочнеться 14-15 вересня.

Розширення турніру стало можливим після закликів бразильської спільноти перенести змагання на великий футбольний стадіон, проте це виявилося неможливим.

Тепер стало відомо, що на стадіоні відбудеться стадія легенд, а дві попередні стадії Мейджора пройдуть у конференц-залі Riocentro в Ріо-де-Жанейро з 31 жовтня по 8 листопада. Зал центру вміщує 5 000 глядачів. 

Таким чином IEM Rio стане другим Мейджором з CS:GO, який буде проходити перед живою аудиторією на всіх трьох етапах і в усі ігрові дні з того часу, як триетапний формат було вперше представлено на DreamHack Open Cluj у 2015 році. Вперше спробу продавати квитки на попередні етапи організатори робили на StarLadder Major, проте тоді на перший етап прийшло лише кілька осіб.

Квитки на попередні стадії Мейджору коштуватимуть від 13 до 90 доларів США. Також поруч з ареною пройде фестиваль, квитки на який продаватимуться за 6-19 доларів. 

IEM Rio Major проходитиме з 31 жовтня по 13 листопада. Йому передуватимуть відбіркові турніри RMR, які відбудуться з 4 по 9 жовтня, за лічені тижні до головних змагань. У них візьмуть участь 32 європейські команди16 команд з Америки та 4 команди з Азії та Океанії. Ці команди змагатимуться за 8 місць на етапі Legends та 16 місць на етапі Challengers Major.

Читайте також про те, як український аналітик вигадав неймовірний спосіб збирати донати на ЗСУ. 

Материалы по теме

Френкі Уорд знову працює з ESL, хоча обіцяла цього не робити. Ком’юніті звинуватило ведучу у лицемірстві

Турнірний оператор ESL оголосив популярну кіберспортивну ведучу Френкі Уорд одним з талантів ESL Impact League Season 2 з CS:GO. У січні дівчина припинила працювати з компанією після того, як її купили шейхи з Саудівської Аравії і обіцяла більше не працювати на ТО.

ESL проведе ще один турнір серії IEM в Бразилії. Він відбудеться у 2023 році та збере 16 топових команд

0

ESL сподобалося, як проходив IEM Rio Major і найбільший організатор кіберспортивних змагань повідомив про те, що планує провести ще один Intel Extreme Masters у Бразилії навесні 2023 року.

ESL назвали s1mple найкращим гравцем десятиліття у CS:GO. Ще один українець замкнув рейтинг претендентів

Олександр s1mple Костилєв очікувано став гравцем десятиліття у CS по версії ESL. Світова зірка CS:GO отримав почесну нагороду прямо на сцені стадіону в Ріо.

Англомовний коментатор влаштував бійку на IEM Rio Major та був звільнений ESL і відправлений додому

Канадський коментатор Sadokist влаштував справжній скандал на IEM Rio Major і був звільнений ESL. Спочатку турнірний оператор спробував приховати скандал, сказавши лише, що «у п’ятницю ввечері був інцидент за участю Садокіста». Проте знайшлося багато свідків інциденту і правда випливла назовні.