Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Українські команди IKLA і B8 програли свої другі ігри на закритих кваліфікаціях на RMR BLAST Paris Major і знаходяться в одному кроці від вильоту з турніру. Прикро, але в матчі за виживання команди зустрінуться одна з одною і одна з українських команд вже точно не потрапить на RMR.

IKLA проти 1win

В другому колі закритих кваліфікацій ікласті зазнали дуже прикрої поразки від команди колишнього капітана NAVI Кирила Михайлова. Колективи розійшлися з мінімальною різницею в рахунку на користь росіян. Протягом матчу IKLA вели 13-11, проте не змогли дотиснути суперника у вирішальний момент. 

B8 проти SAW

Своєю чергою B8 не змогли впоратися з португальцями SAW і теж знаходяться на грані вильоту з турніру. 

Нажаль поки українці не тішать своїми результатами і поставили себе в таке становище, що вже завтра чи B8, чи IKLA залишать турнір, проте ми сподіваємося, що переможець знайде свою гру і зможе відібратися на RMR. Матч за виживання відбудеться о 22.30.

Читайте також: Кіберспорт не справжній спорт. Пояснюємо на прикладі бійки футболістів українського Мінаю та російського Шинніка

Материалы по теме

Стали відомі всі пари першого туру RMR BLAST Paris Major. На B8 і Monte чекає складне випробування

0

Стали відомі всі перші пари турнірів RMR, через які команди будуть пробиратися до Мейджора в Парижі. Нагадаємо, що в трьох регіонах команди гратимуть швейцарку і система відбіркових досить складна, а от в азійському регіоні все просто, команди грають звичайну сітку Double Elimination.

Український клуб B8 гарантував собі слот у ESL Challenger League S45, через яку можна потрапити у EPL

0

Український клуб B8 переміг у півфіналі ESEA Advanced Season 44 Europe і гарантував собі слот у ESL Challenger League S45. За квоту підопічним Dendi довелося боротися з іншим українським колективом Iron Branch і матч вийшов дуже рівним і не простим.

ВІДЕО з буткемпу команди B8, яка готується до RMR BLAST Major

0

Журналістка Діана Федченко побувала на буткемпі української команди B8, яка активно готується до виступу на RMR BLAST Major. Пропонуємо і вам подивитися, чим живе українська команда в умовах війни і як готується до майбутнього надважливого турніру.

IKLA підписали молодого українського гравця і повністю укомплектували склад

0

Клуб IKLA повідомив про підписання дворічного контракту з Артемом Kensizor Капраном. 17 річний українець перейшов до ікластих з команди Iron Branch.